O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.NAJSILNIEJSZY WIATR OD POCZĄTKU ROKU

NAJSILNIEJSZY WIATR OD POCZĄTKU ROKU
Bez wątpienia w czwartek mieliśmy do czynienia z najsilniejszym wiatrem od początku tego roku. Bardzo mocno wiało nie tylko (jak to zazwyczaj bywało) nad morzem ale i w centrum na południu i na zachodzie województwa.

Strażacy mieli ręce pełne roboty. Do godziny 07:00 w piątek przyjęli 1005 zgłoszeń. Najczęściej dotyczyły powalonych konarów. Pojawiło się 34 zgłoszeń o zerwanych dachach. Wiele dróg było nieprzejezdnych. Nie kursowały też pociągi relacji Szczecin – Kostrzyn, Szczecin – Stargard oraz Szczecin – Kołobrzeg głównie z powodu zerwanych linii trakcji. Pojawił się też przypadek gdzie pociąg uderzył w powalone drzewo, w wyniku czego kilka osób zostało rannych. Łącznie na terenie województwa z powodu wiatru ucierpiało 7 osób. Główny operator ENEA również miało bardzo dużo zgłoszeń.

Według danych ze stacji synoptycznych praktycznie cały region zmagał się z silnym i bardzo silnym wiatrem. Tym razem pogoda nie oszczędziła żadnego regionu. Poniżej przedstawiamy listę z najmocniejszymi porywami:

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

G
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %