O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.PRZED NAMI DOŚĆ ZNACZĄCE ZMIANY W POGODZIE

PRZED NAMI DOŚĆ ZNACZĄCE ZMIANY W POGODZIE
Jak już wcześniej wspominałem na początku nowego tygodnia trzeba liczyć się z istotnymi zmianami w pogodzie. Po dość spokojnej pierwszej dekadzie sierpnia nadchodzą zmiany.

W poniedziałek w ciągu dnia jeszcze spokojnie i dość ciepło. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie 21 stopni nad morzem do nawet 28 na południowym wschodzie. Niestety będzie to ostatnie tak pogodny i spokojny dzień. Już nocą z poniedziałku na wtorek znajdziemy się pod wpływem niebezpiecznego niżu znad Bałtyku. Zacznie padać i zorbie się chłodniej. Chwilami odczuwać też będziemy silniejszy wiatr. Lokalnie może zagrzmieć.

We wtorek pogoda popsuje się już na dobre. W całym regionie pojawi się silniejszy zachodni wiatr (nad morzem jego prędkość chwilami może przekraczać aż 90 km/h) Wszędzie pojawią się opady deszczu. Najmocniej popada na północnym wschodzie do 40 mm. W północnym połowie województwa możliwe będą burze z bardzo silnymi i niebezpiecznymi porywami.
Noc z wtorku na środę również niebezpieczna. Nadal mocno będzie wiało zwłaszcza na północy.

W środę nadal nieprzyjemnie i wietrznie. W drugiej części dnia na południu wiatr powinien być już nieco słabszy. Noc ze środy na czwartek z silnym wiatrem już tylko nad morzem. Tam też prognozowane są opady deszczu. Już teraz wydane zostały ostrzeżenia 17/18-08-2021 W CAŁYM REGIONIE SILNIEJSZY ZACHODNI WIATR NA PÓŁNOCY CHWILAMI MOŻE OSIĄGAĆ PRĘDKOŚĆ DO 90 KM/H
17/18-08-2021 NA PÓŁNOCY MOŻLIWE BURZE Z SILNYM WIATREM I OPADAMI DESZCZU
17/18-08-2021 NA PÓŁNOCNYM WSCHODZIE MOŻLIWE SILNIEJSZE OPADY DESZCZU

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

G
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %