O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.PROGNOZA POGODY NA WEEKEND 15-16.05.2021

PROGNOZA POGODY NA WEEKEND 15-16.05.2021
Zgodnie z ostatnimi ostrzeżeniami w środę oraz w czwartek w regionie pojawiały się słabe burze. Największym zagrożeniem ze strony burz były chwilami silniejsze opady deszczu. Lokalnie pojawiał się grad i silniejszy wiatr. W najbliższych dniach zrobi się nieco chłodniej i spadnie deszcz. Lokalnie pojawią się burze.

PROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 15.05.2021 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘW dzień zachmurzenie duże, chwilami na północy umiarkowane. W całym regionie możliwe przelotne opady deszczu. Po południu lokalnie burze. Prognozowana wysokość opadu podczas burzy do 15 mm. Temperatura maksymalna od 16°C do 17°C, nad morzem około 12-15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Podczas burz porywy wiatru do 65 km/h. W nocy zachmurzenie duże. Miejscami przelotne opady deszczu, lokalnie początkowo możliwe zanikające burze. Temperatura minimalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy.

PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 16.05.2021 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEKW dzień zachmurzenie duże. W całym regionie możliwe przelotne opady deszczu i burze. Prognozowana wysokość opadu podczas burzy do 15 mm. Temperatura maksymalna od 14°C nad morzem do 16°C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Podczas burz porywy wiatru do 65 km/h. W nocy zachmurzenie umiarkowane. Na wschodzie i południu możliwe opady deszczu. Temperatura minimalna od 8°C do 9°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i południowy.

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

G
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %