O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.W NAJBLIŻSZYCH DNIACH DOKUCZAŁ NAM BĘDZIE SILNY WIATR DESZCZU I BURZE

W NAJBLIŻSZYCH DNIACH DOKUCZAŁ NAM BĘDZIE SILNY WIATR DESZCZU I BURZE
W najbliższych dniach pogodą w naszym regionie sterował będzie układ niskiego ciśnienia Eugen. Już od rana znajdziemy się w jego zasięgu. Niestety przyniesie znaczne pogorszenie pogody. Pojawi się silny wiatr oraz burze.


Wiatr da o sobie znać już we wtorek na zachodzie na północy oraz w centrum województwa. Najsilniejszy porywy wiatru w tym dniu mogą dochodzić do 60-75 km/h. Przeważnie wiać będzie z południowego zachodu i z zachodu. Ponadto z zachodu na wschód będą przemieszczały się fronty atmosferyczne przynoszące opady deszczu. Lokalnie możliwe będą burze. Temperatura i w ciągu dnia wyniesie 10-11 stopni.

W środę nadal silny wiatr. Tym razem najmocniejsze porywy wiatru pojawią się nad morzem i chwilami mogą osiągać prędkość do 70-80 km/h (zwłaszcza w nocy ze środy na czwartek) W całym regionie możliwe będą burze. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 10-12 stopni.

W czwartek najprawdopodobniej pojawi się apogeum silnego wiatru. W całym regionie wiatr może osiągać prędkość do 70-95 km/h. Najmocniej powieje nad morzem.

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %