Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Aktualnie online
Gości online 2

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 13
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga

Dane pomiarowe z miejscowości Darłowie

Na stronie przedstawiamy dane pomiarowe (temperatura powietrza, prędkość wiatru oraz ciśnienie atmosferyczne) z ostatnich 12 godzin. Dane aktualizowane są co 30 minut. Ostatni wykres przedstawia temperaturę maksymalną oraz minimalną z odtatnich 15 lat w danym dniu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani danymi z innych miejscowości prosimy o kontakt na adres email info@pogoda-zachodniopomorskie.pl


Aktualizacja map pogodowych odbywa się co godzinę. Prognoza na mapach przedstawiona jest za pomocą zapytań API i pochodzą z serwisu darksky.net. Uwaga prognozy mogą zawierać nieznaczne błędy w obliczeniach za, które serwis pogoda-zachodniopomorskie.pl nie bierze odpowiedzialności. Niemniej jednak proszę mieć na uwadze, że są to jedynie prognozy, które jak wiadomo mogą ulec zmianie. W razie istotnych pytań proszę o kontakt info@pogoda-zachodniopomorskie.pl

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

10,454,956 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.19260 sekund | Średnio: 0.1926 (0) sekund | Zapytań: 41 | Użyta pamięć: 6.14MB/8MB