Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Aktualnie online
Gości online 4

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga

Na poniższej stronie przedstawiamy ilość burzowych dni w danym Powiecie. Jeśli w danym regionie pojawiły się jednego dnia minimum 2 wyładowania doziemne wówczas odnotowujemy to jako burzowy dzień. Liczba oraz miejsca wyładowań doziemnych pochodzi z systemu blitzortung.com. Wyładowania chmurowe w tym przypadku nie są brane pod uwagę.

Gęstość wyładowań w letnich miesiącach

Pierwsze burze zanotowane w województwie zachodniopomorskim w roku 2020 pojawiły się 04 stycznia na północy województwa w pow. kamieńskim, kołobrzeskim, koszaliński, drawskim i szczecineckim.


# Data Ilość wyładowań Lokalizacja Stopień zagrożenia Link
1 04.01.2020 63 wyładowań Pojedyncze komórki burzowe pojawiły na północy województwa. 0 Ostrzeżenie
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

3,563,638 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.16641 sekund | Średnio: 0.16641 (0) sekund | Zapytań: 35 | Użyta pamięć: 5.74MB/2MB