Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Na poniższej stronie przedstawiamy ilość burzowych dni w danym Powiecie. Jeśli w danym regionie pojawiły się jednego dnia minimum 2 wyładowania doziemne wówczas odnotowujemy to jako burzowy dzień. Liczba oraz miejsca wyładowań doziemnych pochodzi z systemu blitzortung.com. Wyładowania chmurowe w tym przypadku nie są brane pod uwagę.

Pierwsze burze zanotowane w województwie zachodniopomorskim w roku 2019 pojawiły się 13 stycznia na zachodzie województwa w powiecie goleniowskim.


# Data Ilość wyładowań Lokalizacja Stopień zagrożenia Link
1 13/14.01.2019 68 wyładowań Pojedyncze komórki burzowe pojawiły się na zachodzie miejscami w centrum i na południu województwa. 0 Ostrzeżenie
2 18.01.2019 17 wyładowań Pojedyncze komórki burzowe w północno wschodniej części województwa 0 Brak
3 20.01.2019 10 wyładowań Pojedyncze komórki burzowe w powiecie sławieńskim 0 Brak
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,453 unique visits
| Memory used: 9.59MB/6MB