Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

REGULAMIN KWALIFIKACYJNY

obowiązuje od 01.03.2017

Osoba pragnąca uczestniczyć w działaniach grupy Zachodniopomorskich Łowców Burz, zwana dalej ,,ZŁB'' w roli „Łowcy”, powinna spełniać poniższe warunki:

  1. Być osobą pełnoletnią (w przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych).
  2. Posiadać sprzęt rejestrujący dowolnego typu (kamera, aparat, telefon z możliwością nagrywania i/lub fotografowania bądź inne urządzenie rejestrujące).
  3. Posiadać doświadczenie w rejestrowaniu zjawisk meteorologicznych na urządzeniach cyfrowych.
  4. Brać udział w szkoleniach i spotkaniach grupy ZŁB.
  5. Działać w poczuciu spełniania wartości życia społecznego przez przekazywanie informacji, ostrzeganie oraz obserwacje zjawisk atmosferycznych na terenie województwa zachodniopomorskiego i w okolicy własnego miejsca zamieszkania (cel priorytetowy grupy).
  6. Informować synoptyka dyżurującego o występujących, ekstremalnych zjawiskach meteorologicznych (intensywne opady, bardzo silny wiatr mogący być zagrożeniem dla życia, silna burza, trąby powietrzne itp.).
  7. Być osobą lubiącą wyzwania oraz mającą chęci działania w terenie.
  8. Reprezentować grupę i logo ZŁB z dumą i działać w jej imieniu.
  9. Być osobą otwartą na pomoc w ratowaniu życia i mienia, w przypadku bycia świadkiem zdarzeń mających związek ze zjawiskami pogodowymi.
  10. "Łowca" wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku i materiałów na stronie www oraz portalach społecznościowych.

Jeśli wiesz, że podołasz tym warunkom wyślij mail na info@pogoda-zachodniopomorskie.pl z imieniem i nazwiskiem, wiekiem, nazwą Twojej miejscowości oraz materiałami, które potwierdzą Twoją pasję.

Osoba nowoprzyjęta zobligowana jest do przejścia 6-cio miesięcznego okresu próbnego podczas którego przejdzie serię szkoleń z zakresu podstaw meteorologii i bezpieczeństwa zachowań podczas ekstremalnych zjawisk burzowych.

Wyrażam zgodę, chcę wysłać formularz zgłoszeniowy.

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,400 unique visits
| Memory used: 10.11MB/8MB