Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Prognoza na kolejny tydzień (22-28.07.2013) nadal upalnie, a pod koniec tygodnia burzowo.

Prognoza na kolejny tydzień (22-28.07.2013) nadal upalnie, a pod koniec tygodnia burzowo.

Po dość pogodnym i ciepłym tygodniu w najbliższych dniach czeka nas kontynuacja ładnej i upalnej pogody w regionie. Pod koniec przyszłego tygodnia mogą pojawić się gwałtowne burze z silnym wiatrem i dużym gradem. Zapraszam do zapoznania się z prognozami na przyszły tydzień.

Po dość pogodnym i ciepłym tygodniu w najbliższych dniach czeka nas kontynuacja ładnej i upalnej pogody w regionie. Pod koniec przyszłego tygodnia mogą pojawić się gwałtowne burze z silnym wiatrem i dużym gradem. Zapraszam do zapoznania się z prognozami na przyszły tydzień.


Poniedziałek, Wtorek i Środa (22-24.07.2013) w tych dniach nadal będziemy w zasięgu układu wysokiego ciśnienia. Temperatura w tym czasie będzie się wahać w okolicach 23-29 stopni, przy czym ta najniższa pojawi się we wtorek. W całym regionie nie powinna spaść kropla deszczu. Wiatr w ciągu dnia nadal będzie nam dokuczał, we wtorek na północy i w centrum województwa może powiać nieco mocniej. Wieczorami wiatr będzie się uspokajał. Noce nadal chłodne z temperaturą do 13-15 stopni.

Czwartek, Piątek (25/26.07.2013) nadal ciepło od 23 do 29 stopni. Wiatr dużo słabszy. W czwartek znajdziemy się pod wpływem szybko wędrującego z zachodu na wschód nie wielkiego układu niskiego ciśnienia. Możliwe przelotne opady deszczu głównie na północy i w centrum regionu. Piątek już bardzie pogodny i cieplejszy. W tym też dniu do zachodnich krańców powoli zbliżał się będzie front atmosferyczny przynoszący burze. Noc z piątku na sobotę w całym regionie może być burzowa.

Sobota i Niedziela (27/28.07.2013) w ciągu weekendu nadal ciepło wręcz upalnie, w całym regionie temperatura wyniesie ponad 30 stopni. Do południa będziemy cieszyli się słoneczną, gorącą aurą ale po południu w wielu miejscach zagrzmi i popada.

Wszystko wskazuje na to, że czaka nas kolejny słoneczny i upalny, ale i dynamiczny tydzień. Pojawiające się burze w nadchodzącym okresie mogą okazać się gwałtowne z licznymi wyładowaniami, silnym wiatrem oraz ulewnymi opadami deszczu i dużego gradu. Na temat burz będziecie mogli dowiedzieć się czytając nasze  prognozy konwekcyjne, które pojawiały się będą na kilka (kilkanaście) godzin przed nadejściem zjawiska.

Przypominamy, że prognozy wydawane na okres całego tygodnia mogą być obarczone sporym błędem. Pogoda potrafi nas wszystkich zaskakiwać.


0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

840,154 unique visits
| Memory used: 9.79MB/6MB