Prognoza pogody na czwartek (08.03.2018)

Users Online Now
Guests Online: 1

Members Online: 0

Total Members: 18
Newest Member: Konrad Bienkowski

Prognoza pogody na czwartek (08.03.2018)

Zgodnie z wcześniejszą prognoza w ciągu ostatniej doby byliśmy pod wpływem układu niskiego ciśnienia, który sprowadził do nas opady. Początkowo pojawiły się opady deszczu ze śniegiem, które szybko zmieniły się w opady mokrego śniegu. W godzinach porannych w całym województwie zrobiło się biało. W ciągu dnia, kiedy to temperatura osiągała wartości dodatnie śnieg zaczął powoli topnieć.

Prognoza na noc ze środy na czwartek (07/08-03-2018)

Najbliższa noc pochmurna ze słabymi opadami deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna spadnie do 0 lokalnie -1 stopnia. Przy gruncie możliwe nieco niższe wartości. Mokre nawierzchnie dróg i chodników mogą zamarzać powodując gołoledź. Uwaga na drogach będzie bardzo niebezpiecznie. Do tego w całym regionie pojawią się mgły i zamglenia.

Prognoza na czwartek (08-03-2018)

W ciągu dnia zachmurzenie duże i umiarkowane. W drugiej części dnia możliwe będą słabe i przelotne opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 2/3 stopni na wschodzie do 5/6 na zachodzie. Wiatr początkowo słaby, ale popołudniu jego prędkość wzrośnie zwłaszcza na północy, południu i południowym zachodzie. W porywach może osiągać prędkość do 45 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1001 hPa.


0 comments
    No Comments have been Posted.

Leave a Comment

Guest
Sign In
Not a member yet? Click here to register.
Rating is available to Members only. Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2017

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

433,061 unique visits

Contact Me

Nebula Theme by PHP-Fusion Inc

| Memory used: 10.74MB/6MB