Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Prognoza pogody na kolejny tydzień (15-21.07.2013) Znacznie cieplej i więcej słońca.

Prognoza pogody na kolejny tydzień (15-21.07.2013) Znacznie cieplej i więcej słońca.

Mijający tydzień przyniósł nam bardzo zmienną pogodę. Kilka dni było słonecznych i w miarę ciepłych, ale nie zabrakło też okresu pochmurnego i deszczowego. Na wschodzie pojawiły się też nie groźne, pojedyncze komórki burzowe. W nadchodzącym tygodniu czeka nas zmiana w pogodzie, zrobi się cieplej, będzie też więcej chwil ze słońcem.

[b]Mijający tydzień przyniósł nam bardzo zmienną pogodę. Kilka dni było słonecznych i w miarę ciepłych, ale nie zabrakło też okresu pochmurnego i deszczowego. Na wschodzie pojawiły się też nie groźne, pojedyncze komórki burzowe. W nadchodzącym tygodniu czeka nas zmiana w pogodzie, zrobi się cieplej, będzie też więcej chwil ze słońcem.[/b]

[b]Poniedziałek (15.07.2013)[/b] w tym dniu jeszcze chłodno ale już bez opadów w całym regionie. Temperatura wyniesie od 20 stopni nad samym morzem w centrum cieplej do 22 stopni, na południu najcieplej do 23/24 kresek. [strike]Dobrą wiadomością jest to że nie będzie już tak mocno wiało, a na niebie pojawi się znacznie mniej chmur.[/strike] W ciągu dnia wiatr jeszcze momentami dość silny, popołudniu powinien się uspokajać. Do południa jeszcze sporo chmur na niebie, w godzinach popołudniowych powinno być ich coraz mniej. Ciśnienie w ciągu dnia wyniesie 1019 hPa.

[b]Wtorek, Środa, Czwartek (16-18.07.2013)[/b] w tych dniach spodziewamy się znacznie wyższych temperatur. Na północy temperatura podskoczy do 22/23 stopni w centrum i na wschodzie do 25. Najcieplej tym razem zrobi się na zachodzi i południu tam termometry w najcieplejszych chwilach wskażą do 26/27 stopni, miejscami może być jeszcze wyższa temperatura. Wtorek jeszcze z nieco silniejszym wiatrem głównie na północy w kolejnych dniach wiatr powinien ustąpić. Na północy i w centrum możliwe niewielkie przelotne opady deszczu. Ciśnienie będzie rosło stąd tak wysoka i słoneczna aura. Noce jak na Lipiec nadal chłodne z temperaturami do 14/15 stopni. Nad ranem w wielu miejscach mogą pojawić się dość gęste mgły.

[b]Piątek, Sobota, Niedziela (19-21.07.2013)[/b] Koniec nadchodzącego tygodnia z nieco niższymi temperaturami ale słońce nas nie opuści. Termometry wskażą od 20/21 stopni nad samym morzem do 23/24 na pozostałym obszarze województwa. W sobotę i niedzielę możliwe słabe przelotne opady deszczu pojawią się na wschodzie i południu. Ciśnienie powoli będzie spadać. Wiatr nadal słaby i umiarkowany.

Przypominamy że prognozy wydawane na cały przyszły tydzień są obarczone jeszcze sporym błędem. Ale jeśli okaże się że prognoza będzie trafna to czeka nas naprawdę ładny tydzień, z dużą ilością słońca i z wysokimi temperaturami.


[center][table][tr][td]Koszalin[/td][td]Szczecin[/td][/tr][tr][td][URL=http://wstaw.org/w/25ia/][IMG]http://wstaw.org/m/2013/07/14/koszalin_PNG_300x300_q85.jpg[/IMG][/URL][/td][td][URL=http://wstaw.org/w/25ig/][IMG]http://wstaw.org/m/2013/07/14/szczecin_PNG_300x300_q85.jpg[/IMG][/URL][/td][/tr][/table][/center]

[center][table][tr][td]Świdwin[/td][td]Wałcz[/td][/tr][tr][td][URL=http://wstaw.org/w/25ih/][IMG]http://wstaw.org/m/2013/07/14/swidwin_PNG_300x300_q85.jpg[/IMG][/URL][/td][td][URL=http://wstaw.org/w/25ii/][IMG]http://wstaw.org/m/2013/07/14/walcz_PNG_300x300_q85.jpg[/IMG][/URL][/td][/tr][/table][/center]


0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

840,144 unique visits
| Memory used: 9.8MB/4MB