Prognoza pogody na środę (07.03.2018)

Users Online Now
Guests Online: 2

Members Online: 0

Total Members: 18
Newest Member: Konrad Bienkowski

Prognoza pogody na środę (07.03.2018)

W najbliższych godzinach znajdziemy się pod wpływem zokludowanego fontu atmosferycznego związanego z układem niskiego ciśnienia o nazwie Wiebke z południowo zachodniej części polski. Centrum niżu w ciągu kilku godzin przemieszczać się będzie na północ, przynosząc różnego rodzaju opady.

Prognoza na noc z wtorku na środę (06/07-03-2018)

Praktycznie od godzin wieczornych we wtorek znajdziemy się pod wpływem wyżej wymienionego układu. Na początku opady pojawią się na południu województwa, ale w szybkim tempie obejmą cały region. W pierwszych godzinach padał będzie deszcz przechodzący w deszcze ze śniegiem i sam śnieg. Przy temperaturze minimalnej wynoszącej ok -1/0 stopni śnieg na jakiś czas powinien się utrzymywać. Na drogach w całym województwie będzie ślisko i bardzo niebezpiecznie.

Prognoza na środę (07-03-2018)

W ciągu dnia nadal należy spodziewać się opadów mieszanych. Przy dodatniej temperaturze w ciągu dnia śnieg raczej szybko będzie topniał a na drogach pojawi się tak zwane błoto śnieżne. Nadal panować będą trudne warunki drogowe. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 2/3 stopni powyżej zera. Najchłodniej będzie na północnym wschodzie ok 1/2 stopni na plusie. Wiatr słaby chwilami umiarkowany w porywach do 30/40 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 993 hPa.


0 comments
    No Comments have been Posted.

Leave a Comment

Guest
Sign In
Not a member yet? Click here to register.
Rating is available to Members only. Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2017

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

433,058 unique visits

Contact Me

Nebula Theme by PHP-Fusion Inc

| Memory used: 10.74MB/2MB