Prognoza pogody na wtorek (06.03.2018)

Users Online Now
Guests Online: 2

Members Online: 0

Total Members: 18
Newest Member: Konrad Bienkowski

Prognoza pogody na wtorek (06.03.2018)

Noc z poniedziałku na wtorek (05/06-03-2018)

Przed nami kolejna chłodna noc. Dla pocieszenia już nie pojawią się dwucyfrowe mrozy. Najchłodniej tradycyjnie na wschodnich krańcach -8/-9 stopni w centrum ok -4/-6 a na północnym zachodzie w okolicach zera. Zachmurzenie małe ale uwaga mogą pojawić się gęste mgły ograniczające widzialność do 200 lokalnie 150 metrów. Nad ranem opadająca mgła może powodować gołoledź. Na drogach może być bardzo ślisko i niebezpiecznie. Wiatr słaby praktycznie nieodczuwalny z południa.

Prognoza na wtorek (06-03-2018)

We wtorek po porannych przymrozkach temperatura w szybkim tempie poszybuje w górę i osiągnie wartości od +2 do +5 stopni. Najcieplej ma być na zachodzie a najchłodniej w okolicach Sławna. Będzie pogodnie z większymi przejaśnieniami głównie w centrum oraz na północy. W całym regionie bez opadów. Wieczorem południowa część województwa znajdzie się już w zasięgu zokludowanego frontu atmosferycznego. Tam mogą pojawić się opady początkowo słabego deszczu zmieniającego się deszcz ze śniegiem i sam śnieg. Ten ostatni rodzaj opadu pojawi się już nocą z wtorku na środę. Ciśnienie w ciągu dnia w południe wyniesie 997 hPa.


0 comments
    No Comments have been Posted.

Leave a Comment

Guest
Sign In
Not a member yet? Click here to register.
Rating is available to Members only. Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2017

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

433,056 unique visits

Contact Me

Nebula Theme by PHP-Fusion Inc

| Memory used: 10.74MB/2MB