Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności


13.12.2018 - Na ten dzień nie przewiduje się groźnych zjawisk
14.12.2018 - Na ten dzień nie przewiduje się groźnych zjawisk
15.12.2018 - Na ten dzień nie przewiduje się groźnych zjawisk
16.12.2018 - Na ten dzień nie przewiduje się groźnych zjawisk

11/12-07-2018 W całym regionie możliwe burze z silniejszymi opadami deszczu i drobnego gradu


Ważne od:2018-07-11 godzina 09:00
Ważne do:2018-07-12 godzina 09:00
Autor prognozy:Daniel Obrzanowski
Prawdopodobieństwo:40%
Typ zagrożenia:Burza
Stopień zagrożenia:1
Skutki zagrożenia:Łamanie gałęzi; ryzyko utraty życia; ryzyko wybuchu pożaru; utrudnienia komunikacyjne; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych.
Oglądalność:127
Udostępnij:

Tagi:        

Powiaty:    ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,

Zagrożone regiony

I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla wschodniej, północnej, centralnej i częściowo zachodniej części województwa ze względu na silniejsze opady deszczu do 35-40 mm silne porywy wiatru do 70 km/h oraz w mniejszym stopniu przed pojawieniem się trąby powietrznej (5%) i opady większego gradu.


Sytuacja Synoptyczna

W ciągu najbliższej doby znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia znad wschodniej części Niemiec. Niż o imieniu Gislinde sprowadzi do nas dużo wilgotniejsze powietrze oraz opady i burze.


Treść ostrzeżenia

Od godzin porannych na południu oraz w centrum na wschodzie i na zachodzie pojawiły się wielkoskalowe opady deszczu związane z frontem atmosferycznym. W godzinach południowych z południowego wschodu na północny zachód przemieszczała się będzie kolejna strefa z opadami. Lokalnie może zagrzmieć (zwłaszcza na północy w centrum oraz na wschodzie i miejscami na zachodzie)
Największym zagrożeniem ze strony burz będą silniejsze opady deszczu (20-35mm) Na północy oraz północnym wschodzie mogą pojawić się silniejsze porywy wiatru.


Legenda stopni

Możliwe słabe zagrożenia przed burzami, wiatrem, opadami itp.


Średni stopień zagrożenia przed burzami, wiatrem, opadami itp.


Duży stopień zagrożenia przed burzami, wiatrem, opadami itp.


Bardzo duży stopień zagrożenia przed burzami, wiatrem itp.


Statystyki

Ilość wydawanych ostrzeżeń z danej kategorii


Ilość ostrzeżeń w danym stopniu zagrożenia.

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

840,149 unique visits
| Memory used: 9.06MB/2MB