Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

PROGNOZA POGODY NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Aktualnie online
Gości online 3

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
PROGNOZA POGODY NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA WIELKANOCNE

PROGNOZA POGODY NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA WIELKANOCNE

W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia ze stabilną wyżową pogodą. Z zachodu napływało do nas ciepłe i suche powietrze. Dzięki temu temperatura w wielu miejscach przekraczała 20 stopni i było bardzo dużo słońca.

Z taką pogodą pozostaniemy do poniedziałku. W sobotę oraz w niedzielę wpływ na pogodę będzie miał układ wysokiego ciśnienia Max z okolic Morza Bałtyckiego.W sobotę temperatura wyniesie od 14 do 16°C, nad morzem chłodniej od 9 do 10°C. W całym regionie zachmurzenie duże i umiarkowane, ale nigdzie nie powinno padać. Wiatr słaby ze wschodu i południowego wschodu. Noc z soboty na niedzielę pochmurna, ale bez opadów.W niedzielę cieplej od 17 do 20 lokalnie 21°C. Nad morzem 14-15°C. Zachmurzenie duże i umiarkowane. Wiatr słaby przeważnie z południa. Noc z niedzieli na poniedziałek z zachmurzeniem umiarkowanym. Temperatura minimalna wyniesie od 7 do 9°C.W poniedziałek z północnego zachodu na południowy wschód przemieszczał się będzie chłodny front atmosferyczny, przynosząc raczej słabe opady deszczu. Zrobi się chłodniej. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 16 do 17°C, nad morzem tylko 10°C. Wiatr umiarkowany nad morzem w porywach do 55 km/h, północny i północno wschodni. Noc z poniedziałku na wtorek chłodna. Lokalnie możliwe przygruntowe przymrozki.We wtorek słonecznie, ale po przejściu frontu w całym regionie zrobi się dużo chłodniej. Temperatura z ledwością i to tylko lokalnie przekroczy 10°C. W kolejnych dniach odnotujemy kolejny wzrost temperatury.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

8,309,009 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.16696 sekund | Średnio: 0.16696 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.07MB/2MB