Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

KONIEC Z NOCNYMI PRZYMROZKAMI NADCHODZI PRAWDZIWA WIOSNA

Aktualnie online
Gości online 5

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
KONIEC Z NOCNYMI PRZYMROZKAMI NADCHODZI PRAWDZIWA WIOSNA

KONIEC Z NOCNYMI PRZYMROZKAMI NADCHODZI PRAWDZIWA WIOSNA

Po łagodnej zimie (sezony 2019-2020) chyba nikt nie przypuszczał, że początek wiosny może być tak chłodny. Ostatnie noce praktycznie w całym regionie przynosiły spadki temperatur poniżej zera. Lokalnie temperatura spadała do -8°C. W ciągu dnia temperatura też nie nabawiała optymizmem.

Pojawiały się miejsca, gdzie temperatura z ledwością przekraczała zero stopni. Do tego często pojawiał się silny i porywisty wiatr, który jeszcze bardziej obniżał temperaturę odczuwalną.

W najbliższych dniach z południa i południowego zachodu napłynie do nas bardzo ciepła masa polarnego powietrza. W całym regionie od poniedziałku temperatura bez problemu przekroczy 15-19°C. Lokalnie na zachodzie i południu temperatura przekroczy 20 stopni. Takie wartości prognozujemy również w najbliższych dniach. Nieco chłodniej będzie nad samym morzem, tam temperatura wzrośnie do 12-16 stopni C. Do tego wszystkiego silny wyż KEYWAN ze wschodu sprowadzi do nas sporo słońca i niekiedy bezchmurne niebo.

Poniżej prezentujemy Państwu prognozę na najbliższe 6 dni.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

8,309,065 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.41167 sekund | Średnio: 0.41167 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.17MB/4MB