Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

CHWILOWE OCIEPLENIE A W NIEDZIELĘ KOLEJNE ZAŁAMANIE POGODY

Aktualnie online
Gości online 4

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
CHWILOWE OCIEPLENIE A W NIEDZIELĘ KOLEJNE ZAŁAMANIE POGODY

CHWILOWE OCIEPLENIE A W NIEDZIELĘ KOLEJNE ZAŁAMANIE POGODY

Po dość długiej dominacji układu wysokiego ciśnienia Jurgen, który w ostatnich dniach przyniósł stabilną, słoneczną, ale i mroźną pogodę nadchodzą dość spore zmiany.

W piątek (27.03.2020) oraz w sobotę (28.03.2020) silny układ wysokiego ciśnienia Jurgen odsunie się dalej na wschód, dzięki temu z południa zacznie napływać nieco cieplejsza masa powietrza.
W ciągu dnia temperatura na przeważającym obszarze przekroczy 10 stopni. Najcieplej będzie na południu oraz na zachodzie 14 lokalnie 15 stopni. Co najważniejsze nadal będzie pogodnie i słonecznie. Nocą z piątku na sobotę już bez przymrozków.

Cała pogodowa sielanka skończy się już nocą z soboty na niedzielę (28/29.03.2020) oraz w niedzielę (29.03.2020). Na północy powieje coraz silniejszy wiatr, który w porywach może osiągać prędkość do 70 km/h. Będzie to oznaka zbliżającego się chłodnego frontu atmosferycznego.Opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu związane z frontem będą przemieszczały się z północnego zachodu na południowy wschód. Niewykluczone lokalne burze. Nad morzem możliwy „Bałtycki efekt morza” Możliwe, że w wielu miejscach krajobraz na jakiś czas się zabieli. Opady powinny zanikać w niedzielę po południu.
Noc z niedzieli na poniedziałek (29/30.03.2020) ze spadkiem temperatur (głównie w centrum oraz na południu) poniżej zera. W tych regionach może być bardzo ślisko i niebezpiecznie.Wstępne ostrzeżenie przed wiatremWstępne ostrzeżenie przed możliwym przymrozkiem

W kolejnych dniach niewiele się zmieni. W ciągu dnia temperatura będzie na plusie a nocą pojawią się kolejne przymrozki.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

8,308,253 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.17249 sekund | Średnio: 0.17249 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 6.94MB/4MB