Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

DYNAMICZNY ATLANTYK NIE ODPUSZCZA. CORAZ BARDZIEJ ZASKAKUJE

Aktualnie online
Gości online 4

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
DYNAMICZNY ATLANTYK NIE ODPUSZCZA. CORAZ BARDZIEJ ZASKAKUJE

DYNAMICZNY ATLANTYK NIE ODPUSZCZA. CORAZ BARDZIEJ ZASKAKUJE

Najpierw bardzo silny układ niskiego ciśnienia #SABINE, który w zachodniej, północnej oraz środkowej Europie przyniósł bardzo silny wiatr, a już za kilkanaście godzin powstanie jeszcze silniejszy układ porównywalny do Huraganu trzeciej kategorii Porywy wiatru w okolicach centrum dochodzić będą do 200 km/h.

Ciśnienie w centrum tego układu w sobotę spadnie aż poniżej 920 hPa. Na nasze szczęście układ będzie przechodził z dala od naszej części starego kontynentu i będzie kierował się na północ. Jeszcze kilka dni temu prognozy dla nas na niedzielę były alarmujące i sugerowały porywy wiatru nawet do 100 km/h. Obecnie te prognozy zmieniły się, a maksymalna prędkość wiatru na ten dzień może wynieść 70-85 km/h. Dużo wskazuje na to, że kolejne wyliczenia jeszcze bardziej złagodzą siłę wiatru.
Nadal będziemy przyglądali się całej sytuacji, bo bez wątpienia tak silny układ w naszej części zdarza się naprawdę bardzo rzadko.
Dzięki takiej sytuacji synoptycznej do naszej części europy z południa napłynie bardzo ciepła masa powietrza. W niedzielę słupki rtęci w naszym regionie mogą przekroczyć 14-15 st.C. W drugiej dekadzie lutego to też niezły wyczyn.
Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

8,308,966 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.14288 sekund | Średnio: 0.14288 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.17MB/2MB