Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

BLISKO 110 GODZIN Z NIEBEZPIECZNĄ POGODĄ

Aktualnie online
Gości online 7

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
BLISKO 110 GODZIN Z NIEBEZPIECZNĄ POGODĄ

BLISKO 110 GODZIN Z NIEBEZPIECZNĄ POGODĄ

Przed nami ok 110 godzin (z kilku godzinnymi przerwami) z niebezpieczną pogodą. Najgorszy okres to noc z niedzieli na poniedziałek, poniedziałek w drugiej części dnia, wtorek oraz w środę w ciągu dnia i noc ze środy na czwartek. Wiatr odpuści w czwartek popołudniu. Jeśli chodzi o regiony gdzie należy spodziewać się tych najsilniejszych porywów to może on wystąpić praktycznie wszędzie a jego porywy mogą dochodzić do 80-100 km/h.

Niestety silny wiatr to nie jedyne niebezpieczeństwo. Na chłodnym froncie, który w naszym regionie pojawi się w poniedziałek w drugiej części nocy mogą pojawić się burze w formie liniowych układów konwekcyjnych a wraz z nimi szkwałowe porywy wiatru. W takich warunkach porywy wiatru mogą być jeszcze silniejsze i bardziej gwałtowne.


Już teraz apelujemy o zachowanie ostrożności i posprzątanie balkonów z lekkich przedmiotów. Radzimy nie stawiać samochodów pod drzewami, rusztowaniami oraz dachami. Kierowcy w tym okresie muszą zachować szczególną uwagę i muszą być przygotowani na możliwe niebezpieczeństwo. Starajcie się nie stawać pod drzewami a wszystkim służbom radzimy dobrze zabezpieczyć rusztowania na budowach.

Na koniec dodamy, że to najgorsze nas ominie. W zachodnich krajach porywy wiatru będą przekraczały 100-130 km/h. Służby z tych regionów wydają już najwyższe ostrzeżenia. Nasze ostrzeżenie prawdopodobnie pojawi się w niedzielę w pierwszej części dnia.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

8,308,209 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.14391 sekund | Średnio: 0.14391 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 6.94MB/2MB