Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 24-26.12.2019

Aktualnie online
Gości online 6

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
Prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 24-26.12.2019

Prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 24-26.12.2019

Jak co roku z kilkudniowym wyprzedzeniem prezentujemy wstępną prognozę pogody na okres Świąt Bożego Narodzenia.
W poprzednich latach w tym okresie było wietrznie ale ciepło. O zimie niestety mogliśmy zapomnieć. Jak będzie tym razem?

24.12.2018 Wigilia
We wtorek w ciągu dnia będzie pochmurno z przelotnymi opady mżawki w centrum i na północnym wschodzie województwa. Jak na grudzień będzie ciepło. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 5°C na północnym zachodzie do 7°C na krańcach zachodnich i północno wschodnich. Wiatr słaby i umiarkowany z zachodu i północnego zachodu. W porywach może osiągać prędkość do 45 km/h. Ciśnienie w południe w Szczecinie wyniesie 1005 hPa, w kolejnych godzinach przewidywany wzrost ciśnienia.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. W całym regionie możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna w nocy od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu.

25.12.2018 I Dzień Świąt
Pierwszy dzień świąt niestety nadal pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w ciągu wyniesie od 5°C na wschodzie do 8°C na zachodzie. Wiatr słaby a na zachodzie umiarkowany przeważnie z zachodu i północnego zachodu. Ciśnienie w południe w Szczecinie wyniesie 1012 hPa.

Noc ze środy na czwartek (25/26.12.2018) z przelotnymi opadami deszczu. W całym regionie temperatura dodatnia od 3°C do 5°C. Wiatr z zachodu i południowego zachodu w porywach do 45 km/h.

26.12.2018 II Dzień Świąt
W czwartek w całym regionie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura powietrza od 4°C w centrum do 6°C na południowym zachodzie. Wiatr słaby przeważnie z południowego wschodu.

Noc z czwartku na piątek z przelotnymi opadami deszczu. Lokalnie możliwe przejaśnienia. Temperatura minimalna wyniesie od 3°C na wschodzie do 5°C na zachodzie. Wiatr słaby z południa. Nad ranem możliwe mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.

Korzystając z okazji, cała Administracja strony życzy Państwu zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wielu radości, uśmiechu, spędzenia świąt w rodzinnej atmosferze oraz spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie nadchodzący Nowy 2020 Rok.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

8,307,938 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.20710 sekund | Średnio: 0.2071 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.18MB/4MB