Znaczna poprawa aury- prognoza na najbliższe 3 dni.

Users Online Now
Guests Online: 2

Members Online: 0

Total Members: 18
Newest Member: Konrad Bienkowski

Znaczna poprawa aury- prognoza na najbliższe 3 dni.

W najbliższych dniach pogoda znacznie się poprawi. Na jakiś czas w końcu zakończyliśmy ten chłodny, wietrzny i przede wszystkim wilgotny okres synoptyczny. Ostatnio bardzo często przechodzimy ze skrajności w skrajność i tak, też będzie tym razem. Już pojutrze miejscami na południu regionu termometry mogą wskazywać powyżej 27-28 st.C.

 

 

Niedziela upłynie pod znakiem dość ciepłej i przeważnie słonecznej aury, choć miejscami zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego stopnia. Nigdzie nie będzie padać i to jest chyba najważniejsze. Temperatura maksymalna wzrośnie do ok. 20-21 st.C nad samym morzem do 23-24 st.C w centrum i do 25-26 st.C na południu regionu. Jedynie nad samym morzem słaby i umiarkowany wiatr może lekko obniżać wartości odczuwalne.

Poniedziałek ma być jeszcze cieplejszy. Temperatura powietrza wzrośnie maksymalnie do ok.22-23 st.C nad samym morzem. Przeważnie zanotujemy 25-27 st.C. Miejscami wartości te mogą zostać spokojnie przekroczone, dzięki silnej operacji słonecznej. Dosyć ciepły będzie, także wieczór i noc z poniedziałku na wtorek. O godzinie 20 na zachodzie termometry mogą osiągać 24-25 st.C.

We wtorek spodziewane jest lekkie pogorszenie aury. Z samego rana przez region z północnego-zachodu wędrować ma chłodny front atmosferyczny, z wbudowaną strefą konwekcji. Na wybrzeżu popadać ma rano, po czym strefa frontowa wędrować ma dalej na południe, jednocześnie nasilając się. Tworzyć  się mogą zorganizowane burze, przeważnie o umiarkowanej intensywności. Największe prawdopodobieństwo wystąpienia owych zjawisk pojawia się na południu województwa. Termometry przed frontem wzrosną powyżej 25 st.C, za frontem ok.20 st.C. Nie tyczy się to obszarów nadbrzeżnych. Tam cały dzień ok.20 st.C.


0 comments
    No Comments have been Posted.

Leave a Comment

Guest
Sign In
Not a member yet? Click here to register.
Rating is available to Members only. Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2017

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

486,524 unique visits

Contact Me

Nebula Theme by PHP-Fusion Inc

| Memory used: 10.08MB/4MB