Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

PROGNOZA POGODY NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I DZIEŃ ZADUSZNY 2019

Aktualnie online
Gości online 5

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
PROGNOZA POGODY NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I DZIEŃ ZADUSZNY 2019

PROGNOZA POGODY NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I DZIEŃ ZADUSZNY 2019

Od kilku dni wpływ na pogodę w naszym regionie ma rozciągający się od Wysp Brytyjskich po Ukrainę układ wysokiego ciśnienia o imieniu Oldenburgia. Wyż ten sprowadził do nas pogodne niebo ale i niskie temperatury zwłaszcza w nocy i o poranku. W ciągu dnia mieliśmy sporo chwil ze słońcem i temperaturami w okolicach +10 stopni a nocami pojawiają się przymrozki do -5 st.C.

W kolejnych dniach w pogodzie czekają nas zmiany. Wyż odsunie się dalej na wschód a w jego miejsce nasunie się układ niskiego ciśnienia o imieniu Zed. To on będzie miał wpływ na pogodę w naszym regionie w najbliższych dniach. Będzie cieplej ale pojawią się opady deszczu.W piątek 01.11.2019 (Dzień Wszystkich Świętych) w pierwszej części dnia pogodnie ale popołudniu od północnego zachodu zacznie przybywać coraz więcej chmur. Temperatura w całym regionie wyrównana w okolicach 7 stopni. W ciągu dnia odczuwać będziemy silniejszy południowo wschodni wiatr. W porywach może osiągać prędkość do 60 km/h w pasie nadmorskim i do 45 km/h na pozostałym obszarze.
W nocy z zachodu na wschód przemieszczał się będzie ciepły front atmosferyczny związany z układem niskiego ciśnienia Zed. Pojawią się niewielkie opady deszczu. Suma opadów lokalnie może wynieść do 3-4 l/m2. Temperatura spadnie do +3/+5 stopni. Wiatr nadal umiarkowany przeważnie z południa.W sobotę 02.11.2019 (Dzień Zaduszny) pojawi się kolejny front z opadami deszczu. Niestety w całym regionie niebo przysłoni gruba warstwa chmur. Temperatura wyniesie od 8-9 stopni na wschodzie i północnym wschodzie do 10-11 na zachodzie. Nadal umiarkowany wiatr z południa.
Noc z soboty na niedzielę ciepła. Temperatura minimalna spadnie do 9-10 stopni. Miejscami może przelotnie popadać. Wiatr umiarkowany z południa.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

8,307,832 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.19603 sekund | Średnio: 0.19603 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 6.94MB/2MB