Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

TO JUŻ PEWNE PRZED NAMI SPORE OCHŁODZENIE

Aktualnie online
Gości online 3

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
TO JUŻ PEWNE PRZED NAMI SPORE OCHŁODZENIE

TO JUŻ PEWNE PRZED NAMI SPORE OCHŁODZENIE

Ostatnie dni w całej środkowej Europie przyniosły wysokie temperatury. Temperatura na poziomie 850 hPa względem anomalii z okresu 1981-2010 wzrosła aż o +14 stopni. W naszym kraju temperatura powietrza na poziomie 2 metrów wzrastała aż do 25/27 stopni. Takie wartości notowane były na południu i południowym wschodzie kraju.

W naszym regionie aż takich wartości nie odnotowaliśmy. W ostatnich dniach temperatura w naszym regionie wzrastała do 18-20 stopni. Trochę chłodniej było na północy.W kolejnych dniach czeka nas znaczne pogorszenie pogody. Będzie znacznie chłodniej i pojawią się słabe przelotne opady deszczu a lokalnie możliwe będą opady deszczu ze śniegiem.

Sobota będzie ostatnim tak ciepły dniem. Na przeważającym obszarze województwa powinno być pogodnie z dużą ilością słońca. Dzięki temu na termometrach zobaczymy 15-17 lokalnie 18 stopni. Najcieplej będzie tradycyjnie na południu i południowym zachodzie.
W niedzielę już zdecydowanie chłodniej. Pojawią się też opady deszczu i silniejszy wiatr. Tak prawdopodobnie będzie przez najbliższe kilka dni. W ciągu dnia temperatura nigdzie nie przekroczy +10 stopni a nocami będą pojawiały się przygruntowe przymrozki.Co ciekawe w ciągu kilku dni temperatura na poziomie 850 hPa spadnie o ponad 20 stopni.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

8,308,009 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.19105 sekund | Średnio: 0.19105 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 6.94MB/2MB