Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

KONIEC LATA - WKRACZAMY W CHŁODNIEJSZY OKRES

Aktualnie online
Gości online 1

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
KONIEC LATA - WKRACZAMY W CHŁODNIEJSZY OKRES

KONIEC LATA - WKRACZAMY W CHŁODNIEJSZY OKRES

Wkroczyliśmy właśnie w chłodniejszy i wilgotniejszy okres synoptyczny. W weekend temperatura powietrza obniży się i możemy wówczas zanotować "lekko" ujemną anomalię termiczną.

W środę natomiast w tzw. ciepłym wycinku niżu dojdzie do chwilowego ocieplenia Napływ cieplejszej masy polarno-morskiej(7-9 st.C na 850 hPa) i miejscami silniejsza operacja słoneczna doprowadzi do wzrostu temperatury maksymalnej w okolice 21-24 st.C w cieniu na wysokości 2m. Usłonecznienie w całym województwie ma się różnić i od tego m.in. będzie zależeć wzrost temperatury. Generalnie nigdzie nie jest prognozowane bezchmurne niebo przez cały dzień. Opady poza tymi chwilowymi, lokalnymi nie są przewidywane.

W perspektywie kolejnych dni większych zmian nie widać i nie ma co czekać na piękną, iście letnią aurę. Generalnie w ciągu weekendu jak i po nim przekroczenie progu 20 st.C będzie bardzo trudne. Przy tak silnym wychłodzeniu przyziemnych warstw powietrza potrzebne będzie chyba tylko szczęście ;P

Wszystko co dobre szybko się kończy....

A my w pogodzie zaczynamy jesień.

Prognozowane temperatury na najbliższe noceGaleria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

3,534,553 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.20961 sekund | Średnio: 0.20961 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 6.94MB/8MB