Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Wiatr Ważne od 2018-06-21 godz: 12:00 do 2018-06-22 godz: 09:00 Czytaj więcej
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla północnej, zachodniej oraz południowej części województwa ze względu na silne porywy wiatru do 60 - 80 km/h.
Ostrzeżenie! Burza Ważne od 2018-06-21 godz: 08:00 do 2018-06-21 godz: 22:00 Czytaj więcej
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla wschodniej, południowej i częściowo centralnej części województwa ze względu na silniejsze opady deszczu do 35-40 mm silne porywy wiatru do 80 km/h oraz w mniejszym stopniu przed pojawieniem się trąby powietrznej (5%) i opady większego gradu.
Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

29.05.2013 W dniu dzisiejszym mieliśmy sporo burz...

29.05.2013 W dniu dzisiejszym mieliśmy sporo burz...

W dniu dzisiejszym w wielu miejscach naszego województwa zagrzmiało, i to dość solidnie. Wszystko zaczęło się zaraz po godzinie 19:00. Front z wyładowaniami przyszedł jak już wcześniej pisaliśmy w ostrzeżeniach konwekcyjnych z południa.

W dniu dzisiejszym w wielu miejscach naszego województwa zagrzmiało, i to dość solidnie. Wszystko zaczęło się zaraz po godzinie 19:00. Front z wyładowaniami przyszedł jak już wcześniej pisaliśmy w ostrzeżeniach konwekcyjnych z południa. Najbardziej niebezpiecznie było na południu oraz na południowym zachodzie województwa. To tam były najlepsze warunki na utworzenie się sporej ilości wyładowań, silniejszych opadów deszczu oraz silniejszego wiatru.

Naj chwilę obecną nie mamy potwierdzonych informacji na temat opadów gradu. W dniu jutrzejszym będziemy pod wpływek kolejnego układu niskiego ciśnienia z możliwymi kolejnymi burzami. Burze miejscami mogą być gwałtowne. O szczegółach dowiecie się czytając naszą prognozą konwekcyjną. LINK


0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

587,388 unique visits
| Memory used: 8.69MB/8MB