Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

ZACHODNIOPOMORSCY ŁOWCY BURZ I POGODA W WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIM - PATRONITE!!!

Aktualnie online
Gości online 2

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
ZACHODNIOPOMORSCY ŁOWCY BURZ I POGODA W WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIM - PATRONITE!!!

ZACHODNIOPOMORSCY ŁOWCY BURZ I POGODA W WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIM - PATRONITE!!!

Jak wielu z Was wie, ZŁB działa oficjalnie od roku 2012, co roku staramy się wprowadzać jakieś urozmaicenia i udoskonalenia, raz nawet udało nam się zorganizować konkurs i dalej planujemy to robić z tym że od jakiegoś czasu stanęliśmy przed murem. Nasza grupa od 7 lat utrzymuje się tylko z własnych funduszy działając jako nieformalna grupa społeczników.

Z czasem jednak zaczęliśmy borykać się z problemami finansowymi, zaczęło brakować chociażby na dojazd do małych miejscowości aby prowadzić prelekcje dla przedszkolaków i maluchów z pierwszych klas podstawówek. Na siłę zbieraliśmy fundusze na jakieś materiały czy upominki i jakoś to ciągnęliśmy a czasem po prostu musieliśmy odmówić choć było nam niezmiernie przykro.


Ostatnio zaproponowano nam udział w crowdfunding, czyli darowizn od ludzi, którzy na nas polegają, w zamian za które my dajemy coś od siebie. Nasze podejście do tego było bardzo sceptyczne i dłuższy czas jeszcze nie braliśmy tego pod uwagę nie wierząc w sumie w to, iż ktoś zechce nas wesprzeć.


Nie ukrywamy, iż los ZŁB wisiał na włosku. Mimo coraz większej dokładności naszych prognoz, nasze działania stają się coraz bardziej ograniczone do lokalizacji w których mieszkamy. Mamy wiele pomysłów, wiele projektów które chcemy wcielać w życie ale ich koszt przekracza wielokrotnie nasze możliwości. Zmieniający się klimat to stale zmieniająca się pogoda która lokalnie może czynić zniszczenia. Z roku na rok sytuacja robi się coraz bardziej napięta co widać nawet po szczytach klimatycznych.


Łowcy, rozrzuceni po całym regionie, idą tu na pierwszy ogień sprawdzając i śledząc układy burzowe, na bieżąco ostrzegając. Jeśli cenisz naszą pracę i działania w terenie które chcemy jeszcze bardziej zintensyfikować - wspomóż nas niewielką kwotą.


Wystarczy że wejdziesz na http://patronite.pl/zlb i wybierzesz jaką kwotą możesz nas wspomóc, do każdej kwoty przypisana jest jakaś nagroda czy podarek, a każda wpłata przybliży nas do zarejestrowania działalności publicznej jako stowarzyszenie tym samym otwierając drogę do działań wykraczających ponad możliwości grupy nieformalnej.


Liczymy na Was wszystkich i na każdego z osobna. ZŁB jest i zawsze było od ludzi dla ludzi.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

2,773,312 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.21364 sekund | Średnio: 0.21364 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 6.93MB/8MB