Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

PRZED NAMI ISTOTNE ZMIANY W POGODZIE – NAPŁYW CIEPLEJSZYCH, ALE BARDZIEJ WILGOTNYCH MAS POWIETRZA

Aktualnie online
Gości online 5

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
PRZED NAMI ISTOTNE ZMIANY W POGODZIE – NAPŁYW CIEPLEJSZYCH, ALE BARDZIEJ WILGOTNYCH MAS POWIETRZA

PRZED NAMI ISTOTNE ZMIANY W POGODZIE – NAPŁYW CIEPLEJSZYCH, ALE BARDZIEJ WILGOTNYCH MAS POWIETRZA

Wszystko wskazuje na to, że chłodniejszy okres w końcu mamy za sobą. W najbliższych dniach za sprawą układu wysokiego ciśnienia, którego centrum znajdzie się nad Skandynawią ze wschodu i południowego wschodu zacznie napływać cieplejsze powietrze zwrotnikowe kontynentalne.

Z dnia na dzień zacznie robić się coraz cieplej. W czwartek oraz w piątek na przeważającym obszarze temperatura maksymalna w ciągu dnia wzrośnie do 17/19 stopni. W sobotę i w niedzielę ma być jeszcze o kilka stopni cieplej.


Wraz z ociepleniem ze wschodu i południowego wschodu zacznie przybywać coraz więcej chmur związanych z frontami atmosferycznymi. Pojawią się opady deszczu, które lokalnie mogą być o umiarkowanym natężeniu (zwłaszcza w południowych, południowo wschodnich i południowo zachodnich powiatach) Dosyć silnych opadów należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek oraz w czwartek w ciągu dnia. W ciągu 24 godzin na południu oraz na wschodzie i miejscami na zachodzie województwa suma opadów może wynieść 15-25mm. Lokalnie ta wartość może być wyższa.


Niestety nadal odczuwać będziemy silniejszy wiatr ze wschodu, południowego wschodu i północnego wschodu. Nocą ze środy na czwartek oraz w czwartek jego porywy mogą dochodzić do 60-70 km/h. Temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa od tej wskazanej przez termometry.
Sobota oraz niedziela cieplejsza, ale prawdopodobnie pojawią się burze, które mogą być gwałtowne z silnymi opadami deszczu lokalnie gradu oraz silnym wiatrem.


O wszystkich groźnych zjawiskach będziemy informowali w naszych ostrzeżeniach.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (1)100 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

7,054,884 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.16246 sekund | Średnio: 0.16246 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.16MB/4MB