Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Prognoza pogody na piątek 05.04.2019 oraz na noc z piątku na sobotę

Prognoza pogody na piątek 05.04.2019 oraz na noc z piątku na sobotę

Prognoza pogody na piątek 05.04.2019 oraz na noc z piątku na sobotę

W piątek w pogodzie nie wiele się zmieni. Z południa nadal napływać będzie cieplejsza masa powietrza. Przez cały dzień będzie pogodnie jedynie wieczorem na zachodzie oraz miejscami na południu możliwe będzie większe zachmurzenie i słabe opady deszczu. W tym regionie nie wyklucza się słabych burz (choć prawdopodobieństwo na ich powstanie jest bardzo małe)

Temperatura maksymalna w ciągu dnia zbliżona będzie do dzisiejszych wartości. Nadal odczuwać będziemy silniejszy wiatr z południowego wschodu.


Noc z większym zachmurzeniem na zachodzie. Tam w pierwszej części nocy możliwe będą słabe opady deszczu i zanikające burze. Na termometrach zobaczymy od +8 do +9 stopni.
Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

1,353,612 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.16696 sekund | Średnio: 0.16696 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.13MB/4MB