Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Czy w niedzielę czeka nas powtórka z rozrywki z dnia 05 października 2017 roku?

Czy w niedzielę czeka nas powtórka z rozrywki z dnia 05 października 2017 roku?

Czy w niedzielę czeka nas powtórka z rozrywki z dnia 05 października 2017 roku?

W niedzielę możemy mieć bardzo podobną sytuację do dnia kiedy przez nasz region przetoczył się gwałtowny układ niskiego ciśnienia Xavier.

Przypomnijmy 05 października 2017 roku z zachodu na wschód w ciągu kilku godzin przemieścił się bardzo silny i gwałtowny układ niskiego ciśnienia. W tym dniu na zachodzie, południowym zachodzie oraz na północy województwa porywy wiatru dochodziły do 120 km/h. Link do ostrzeżenia z tamtego dnia znajdziecie tu

Link

Obecnie będziemy mieli do czynienia ze znacznie słabszym ośrodkiem. 10 lutego br. centrum układu ciśnienia prawdopodobnie o tym samym imieniu (Xavier) przemieści się tą samą trasą. Wszystkie modele numeryczne dla naszego regionu prognozują siłę wiatru nie przekraczającą 60/75 km/h. Poniżej prezentujemy Państwu dwie mapy synoptyczne. Pierwsza przedstawiająca prognozę na 05.10.2017 druga na 10.02.2019.

News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,508 unique visits
| Memory used: 10.07MB/8MB