Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Niż Benjamin czyli kolejne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem i silniejszy wiatr

Aktualnie online
Gości online 3

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Archiwum bloga
Niż Benjamin czyli kolejne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem i silniejszy wiatr

Niż Benjamin czyli kolejne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem i silniejszy wiatr

W najbliższym czasie znajdziemy się w zasięgu układu niskiego ciśnienia o imieniu Benjamin. Oznacza to pogorszenie pogody. Pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i silniejszy wiatr.

Centrum niżu obecnie znajduje się nad Morzem Północnym 990 hPa. W kolejnych godzinach przemieszczał się będzie na południowy wschód. We wtorek nad ranem jego centrum znajdzie się nad Ciśnieniami Duńskimi. W południe centrum układu znajdzie się nad naszym wybrzeżem 986 hPa. Od tego momentu jego kierunek przemieszczania się będzie południowy.

Od rana we wtorek do wieczora w środę w naszym regionie należy spodziewać się opadów deszczu (chwilami intensywnego) oraz silniejszego wiatru. Lokalnie pojawią się opady deszczu ze śniegiem a w środę nawet sam mokry śnieg. Porywy wiatru tylko lokalnie mogą przekroczyć 70 - 80 km/h. Najsilniejszego wiatru należy spodziewać się nad samym morzem oraz w zachodniej części województwa. Początkowo będzie on z zachodu ale w kolejnych godzinach będzie zmieniał swój kierunek na północno zachodni, północny i północno wschodni. Niestety ponownie będziemy mieli do czynienia z cofką. Kolejny raz pojawi się zagrożenie powstania lokalnych powodzi.

W ciągu 48 godzin spodziewamy się opadów z rzędu 25 – 35 mm. Lokalnie te wartości mogą zostać przekroczone.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

2,773,251 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.19988 sekund | Średnio: 0.19988 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.29MB/6MB