Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Niż Benjamin czyli kolejne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem i silniejszy wiatr

Niż Benjamin czyli kolejne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem i silniejszy wiatr

Niż Benjamin czyli kolejne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem i silniejszy wiatr

W najbliższym czasie znajdziemy się w zasięgu układu niskiego ciśnienia o imieniu Benjamin. Oznacza to pogorszenie pogody. Pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i silniejszy wiatr.

Centrum niżu obecnie znajduje się nad Morzem Północnym 990 hPa. W kolejnych godzinach przemieszczał się będzie na południowy wschód. We wtorek nad ranem jego centrum znajdzie się nad Ciśnieniami Duńskimi. W południe centrum układu znajdzie się nad naszym wybrzeżem 986 hPa. Od tego momentu jego kierunek przemieszczania się będzie południowy.

Od rana we wtorek do wieczora w środę w naszym regionie należy spodziewać się opadów deszczu (chwilami intensywnego) oraz silniejszego wiatru. Lokalnie pojawią się opady deszczu ze śniegiem a w środę nawet sam mokry śnieg. Porywy wiatru tylko lokalnie mogą przekroczyć 70 - 80 km/h. Najsilniejszego wiatru należy spodziewać się nad samym morzem oraz w zachodniej części województwa. Początkowo będzie on z zachodu ale w kolejnych godzinach będzie zmieniał swój kierunek na północno zachodni, północny i północno wschodni. Niestety ponownie będziemy mieli do czynienia z cofką. Kolejny raz pojawi się zagrożenie powstania lokalnych powodzi.

W ciągu 48 godzin spodziewamy się opadów z rzędu 25 – 35 mm. Lokalnie te wartości mogą zostać przekroczone.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

898,048 unique visits
| Memory used: 10.1MB/12MB