Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Prognoza na czwartek 03.01.2019 oraz na noc z czwartku na piątek

Prognoza na czwartek 03.01.2019 oraz na noc z czwartku na piątek

Prognoza na czwartek 03.01.2019 oraz na noc z czwartku na piątek

W czwartek znajdziemy się w zasięgu układu wysokiego ciśnienia znad Wysp Brytyjskich. Z północy nadal napływać będzie do nas chłodniejsza masa powietrza. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wzrośnie do +2 stopni na zachodzie. W centrum i na wschodzie trochę chłodniej od 1 do 1 stopnia na plusie. W centrum, na wschodzie i południu oraz miejscami na zachodzie i północnym wschodzie możliwe są opady śniegu. Na wschodzie opady mogą być pochodzenia konwekcyjnego związane z bałtyckim efektem morza. Wiatr z północy w porywach do 55 km/h.

UWAGA !!! W całym regionie wraz ze spadkiem temperatury powietrza poniżej 0°C będą występować oblodzenia na drogach i chodnikach.

Noc z czwartku na piątek chłodna. Prawie wszędzie odnotujemy spadek temperatury poniżej zera. Najchłodniej będzie na południowym zachodzie. W Szczecinie o poranku na termometrach zobaczymy tylko -3 st.C. Wiatr zmieni swój kierunek z północnego na zachodni. Chwilami w porywach może dochodzić jeszcze do 40 km/h. W całym regionie już bez opadów.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

898,135 unique visits
| Memory used: 10.07MB/6MB