Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Prognoza pogody na Sylwestra i Nowy Rok 2019

Prognoza pogody na Sylwestra i Nowy Rok 2019

Prognoza pogody na Sylwestra i Nowy Rok 2019

Wszystko na to wskazuje, że stary rok pożegnamy z pochmurną pogodą. Ale będzie ciepło. W ostatni dzień roku temperatura wzrośnie do +4 / +6 stopni. W całym regionie pojawi się sporo chmur ale i będą miejsca z niewielkimi przejaśnieniami zwłaszcza w okolicach Wałcza, Szczecinka i Koszalina. Nigdzie nie powinno padać. Wiatr słaby z południowego zachodu.

Noc Sylwestrowa zapowiada się pochmurna ze słabymi przelotnymi opadami deszczu. Będzie ciepło +4 / +6 stopni. Zwiększy się prędkość zachodniego wiatru. Nad morzem chwilami może osiągać prędkość do 60 - 70 km/h.

Nowy rok upłynie nam ze zmienną pogodą. W ciągu dnia nadal odczuwać będziemy silniejszy wiatr z północnego zachodu. Nadal będzie ciepło od +5 stopni na północy do nawet +7 na południu. Silniejszy wiatr znacznie obniży temperaturę odczuwalną. W całym regionie możliwe będą słabe i przelotne opady deszczu.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

898,030 unique visits
| Memory used: 10.07MB/2MB