Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Jutro mija 5 lat od silnego Orkanu Xaver

Jutro mija 5 lat od silnego Orkanu Xaver

Jutro mija 5 lat od silnego Orkanu Xaver

Jutro mija dokładnie 5 lat od bardzo silnej wichury. Niż o imieniu Xaver szalał w zachodniej, północnej i środkowej Europie. W wyniku wichury śmierć poniosło aż 15 osób (W Szwecji: 7 w Polsce: 5 w Wielkiej Brytanii: 2 a w Danii:1)

Dodatkowo w Polsce 53 osoby zostały poszkodowane a ponad 500 tysięcy odbiorców pozostało bez prądu. W ciągu 4 dni Straż Pożarna w całym kraju odnotowała ponad 10 tysięcy interwencji. W akcji związanej z usuwaniem skutków po orkanie uczestniczyło ponad 58 tysięcy ratowników. Silny wiatr to nie jedyny problem. Towarzyszyły mu silne opady deszczu oraz śniegu. Lokalnie przechodziły burze śnieżne.NASZA PROGNOZA WYDANA NA KILKA DNI PRZED NADEJŚCIEM WICHURYNASZE OSTRZEŻENIE


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,458 unique visits
| Memory used: 10.12MB/12MB