Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Prognoza pogody na wtorek 04.12.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Prognoza pogody na wtorek 04.12.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Prognoza pogody na wtorek 04.12.2018 oraz na noc z wtorku na środę

+++ UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNIEJSZEGO WIATRU NA PÓŁNOCY DO 85 km/h +++

We wtorek w pierwszej części dnia na północy pojawią się jeszcze opady deszczu (ok 2-3mm). Na pozostałym obszarze bez opadów z możliwymi przejaśnieniami. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 6-7 stopni. W całym regionie silniejszy wiatr z północnego zachodu. Nad morzem jego porywy mogą dochodzić do 65-85 km/h.

Ostrzeżenie: 04/05-12-2018 Na północy silniejszy wiatr w porywach do 85 km/h na pozostałym obszarze wiatr nie powinien przekraczać 60 km/h

Noc z wtorku na środę z niewielkimi opadami na północnym wschodzie. W stosunku do poprzedniej nocy będzie dużo chłodniej. Na północy od 3 do 5 stopni a na pozostałym obszarze województwa od 2 do 1 stopnia powyżej zera. Silniejszy wiatr znacznie obniży temperaturę odczuwalną.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,411 unique visits
| Memory used: 10.1MB/2MB