Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Prognoza pogody na poniedziałek 03.12.2018 oraz na noc z poniedziałku na wtorek

Prognoza pogody na poniedziałek 03.12.2018 oraz na noc z poniedziałku na wtorek

Prognoza pogody na poniedziałek 03.12.2018 oraz na noc z poniedziałku na wtorek

W poniedziałek będziemy pod wpływem kolejnych frontów przechodzących z zachodu na wschód. Pojawią się opady deszczu, ale będzie cieplej. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wzrośnie do 8-10 stopni. Najcieplej będzie na zachodzie, tam też pojawią się pierwsze opady (godziny południowe). Suma opadów deszczu w ciągu dnia może wynieść do 7mm.

Noc z poniedziałku na wtorek pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami w drugiej części nocy na zachodzie i południowym zachodzie. Kolejny raz pojawią się opady deszczu do 5mm. Będzie też cieplej. Temperatura minimalna wyniesie od 4 do 6 stopni.

Nadal odczuwać będziemy silniejszy wiatr ze zmiennych kierunków. W porywach może osiągać prędkość do 50-55 km/h.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,412 unique visits
| Memory used: 10.1MB/2MB