Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

Prognoza pogody na czwartek 01.11.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

Prognoza pogody na czwartek 01.11.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

Prognoza pogody na czwartek 01.11.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

Środa upłynęła pod znakiem słonecznej pogody. W przeciwieństwie do poprzedniego dnia było znacznie chłodniej. Temperatura w ciągu dnia nie przekroczyła 12 stopni. Wiał słaby chwilami umiarkowany wiatr z kierunku południowego.

W czwartek (Wszystkich Świętych) będzie o kilka stopni cieplej. Niestety pojawi się większe zachmurzenie piętra wysokiego. W całym regionie nie przewidujemy opadów a temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 18 stopni. Takie wartości możliwe będą na południowym wschodzie województwa. Podobnie będzie w centrum oraz na zachodzie 16-17 st. C. Najchłodniej ma być w północnych powiatach. Tam temperatura zatrzyma się na 15 kresce.

Wiatr słaby chwilami w porywach może osiągać prędkość do 40-50 km/h przeważnie z południowego wschodu.

Noc z czwartku na piątek ciepła od 7 do 9 stopni i bez opadów.


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

795,664 unique visits
| Memory used: 9.8MB/12MB