Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Prognoza pogody na czwartek 11.10.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

Prognoza pogody na czwartek 11.10.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

Prognoza pogody na czwartek 11.10.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

W ciągu kolejnych 24 godzin nadal będziemy pod wpływem silnego i stabilnego układu wysokiego ciśnienia znad zachodniej Rosji. Z południa napływać będzie ciepłe i suche powietrze pochodzenia polarno-morskiego.

SZCZEGÓŁY PROGNOZY NA DZIEŃ:
W ciągu dnia praktycznie wszędzie spodziewana jest słoneczna aura z niewielkim zachmurzeniem. Opady nie są spodziewane. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 19°C/24°C. Pojawi się silniejszy wiatr z południowego - wschodu. Najsilniejsze porywy do 50-60 km/h spodziewane są na zachodzie oraz miejscami w centrum i na północy.

SZCZEGÓŁY PROGNOZY NA NOC:
W nocy z czwartku na piątek nadal pogodnie i ciepło. Temperatura minimalna nad ranem może wynieść ok 10-12 stopni. Nigdzie nie będzie padać. Nadal odczuwać będziemy silniejszy wiatr, który w porywach może wynieść do 60 km/h.
Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

1,353,749 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.14942 sekund | Średnio: 0.14942 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.11MB/2MB