Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Prognoza pogody na czwartek 11.10.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

Prognoza pogody na czwartek 11.10.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

Prognoza pogody na czwartek 11.10.2018 oraz na noc z czwartku na piątek

W ciągu kolejnych 24 godzin nadal będziemy pod wpływem silnego i stabilnego układu wysokiego ciśnienia znad zachodniej Rosji. Z południa napływać będzie ciepłe i suche powietrze pochodzenia polarno-morskiego.

SZCZEGÓŁY PROGNOZY NA DZIEŃ:
W ciągu dnia praktycznie wszędzie spodziewana jest słoneczna aura z niewielkim zachmurzeniem. Opady nie są spodziewane. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 19°C/24°C. Pojawi się silniejszy wiatr z południowego - wschodu. Najsilniejsze porywy do 50-60 km/h spodziewane są na zachodzie oraz miejscami w centrum i na północy.

SZCZEGÓŁY PROGNOZY NA NOC:
W nocy z czwartku na piątek nadal pogodnie i ciepło. Temperatura minimalna nad ranem może wynieść ok 10-12 stopni. Nigdzie nie będzie padać. Nadal odczuwać będziemy silniejszy wiatr, który w porywach może wynieść do 60 km/h.
News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,486 unique visits
| Memory used: 10.1MB/4MB