Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Mgła Ważne od 2018-10-16 godz: 23:00 do 2018-10-17 godz: 08:00 Czytaj więcej
II STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla powiatów zachodnich i północno zachodnich ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 100 metrów.
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany częściowo zachodniej i centralnej części województwa ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.
Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przed nami zdecydowanie cieplejszy okres i bardziej słoneczne dni. Już od wtorku na przeważającym obszarze województwa temperatura wzrośnie do 18-20 stopni. Nieco chłodniej będzie na północnych krańcach. Wiatr słaby przeważnie z południa. W ciągu dnia pojawi się sporo pogodnego nieba.

Noc z wtorku na środę również pogodna, ale miejscami głównie na południu i miejscami w centrum i na zachodzie pojawią się mgły. Temperatura nad ranem spadnie do 8 stopni. Lokalnie przy gruncie będzie trochę chłodniej, ale przymrozki raczej nie powinny się pojawić. Ciśnienie w południe w Szczecinie wyniesie 1023 hPa. W kolejnych dniach zrobi się jeszcze cieplej. W czwartek temperatura może wzrosnąć do 24 lokalnie 25 stopni.


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

743,549 unique visits
| Memory used: 9.57MB/6MB