Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przed nami zdecydowanie cieplejszy okres i bardziej słoneczne dni. Już od wtorku na przeważającym obszarze województwa temperatura wzrośnie do 18-20 stopni. Nieco chłodniej będzie na północnych krańcach. Wiatr słaby przeważnie z południa. W ciągu dnia pojawi się sporo pogodnego nieba.

Noc z wtorku na środę również pogodna, ale miejscami głównie na południu i miejscami w centrum i na zachodzie pojawią się mgły. Temperatura nad ranem spadnie do 8 stopni. Lokalnie przy gruncie będzie trochę chłodniej, ale przymrozki raczej nie powinny się pojawić. Ciśnienie w południe w Szczecinie wyniesie 1023 hPa. W kolejnych dniach zrobi się jeszcze cieplej. W czwartek temperatura może wzrosnąć do 24 lokalnie 25 stopni.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

1,353,618 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.24400 sekund | Średnio: 0.244 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.11MB/6MB