Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Prognoza pogody na wtorek 09.10.2018 oraz na noc z wtorku na środę

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przed nami zdecydowanie cieplejszy okres i bardziej słoneczne dni. Już od wtorku na przeważającym obszarze województwa temperatura wzrośnie do 18-20 stopni. Nieco chłodniej będzie na północnych krańcach. Wiatr słaby przeważnie z południa. W ciągu dnia pojawi się sporo pogodnego nieba.

Noc z wtorku na środę również pogodna, ale miejscami głównie na południu i miejscami w centrum i na zachodzie pojawią się mgły. Temperatura nad ranem spadnie do 8 stopni. Lokalnie przy gruncie będzie trochę chłodniej, ale przymrozki raczej nie powinny się pojawić. Ciśnienie w południe w Szczecinie wyniesie 1023 hPa. W kolejnych dniach zrobi się jeszcze cieplej. W czwartek temperatura może wzrosnąć do 24 lokalnie 25 stopni.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,402 unique visits
| Memory used: 10.1MB/4MB