Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

W przyszłym tygodniu zrobi się gorąco. Możliwe wrześniowe upały

W przyszłym tygodniu zrobi się gorąco. Możliwe wrześniowe upały

W przyszłym tygodniu zrobi się gorąco. Możliwe wrześniowe upały

Kilka dni temu pisaliśmy o aktywnym Atlantyku oraz o tym, że do zachodniej części europejskiego obszaru synoptycznego może zbliżyć się Huragan o imieniu Helene. Już teraz wiemy, że Huragan przekształci się w tropikalny sztorm. W przyszłym tygodniu dotrze do wysp brytyjskich. W tej części Europy powieje silny wiatr i przejdą silniejsze opady deszczu.

W naszej części kontynentu spodziewamy się silnego wzrostu temperatur. Anomalia temperatury w środę w czwartek oraz w piątek wyniesie ponad 8-9 lokalnie 10 stopni powyżej wrześniowej normy. W naszym regionie również to odczujemy.


W wielu miejscach temperatura powietrza na wysokości 2m w cieniu wyniesie 29-30 stopni. Wysokie temperatury to nie koniec dobrych informacji, dojdzie do tego sporo słońca. Niestety nadal nie widać jakiś większych opadów. Do tego czasu jest jeszcze kilka dni, ale wszystko na to wskazuje, że w tej kwestii niewiele się zmieni.


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

795,678 unique visits
| Memory used: 9.79MB/6MB