Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Burza Ważne od 2019-07-21 godz: 12:00 do 2019-07-21 godz: 23:00 Czytaj więcej

W najbliższych dniach upalnie a noce tropikalne

Aktualnie online
Gości online 6

Użytkowników online 0


Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Martyna Mietluk
Ostatnie pliki
Brak plików
Archiwum bloga
W najbliższych dniach upalnie a noce tropikalne

W najbliższych dniach upalnie a noce tropikalne

Przed nami kolejny w tym roku wzrost temperatur. Za sprawą silnych układów niskiego ciśnienia znad południowo wschodniej oraz zachodniej części Europy do naszego regionu z południa, a następnie ze wschodu napływać będzie gorąca masa powietrza.

Wszystko wskazuje na to, że na przełomie lipca i sierpnia temperatura powietrza w najcieplejszych momentach dnia wzrastać będzie do 30-34 stopni. Praktycznie w całym regionie zrobi się upalnie. Temperatura minimalna spadać będzie do 20-22 stopni, a więc czekają nas tropikalne noce.Pierwsze upały pojawią się już dzisiaj. Na południowym zachodzie temperatura może przekroczyć 30 st.C. W kolejnych dniach obszar z takimi temperaturami będzie się powiększał. Niestety takie temperatury mogą przynieść również złe strony. Z dnia na dzień będą poprawiały się warunki burzowe. Praktycznie od piątku będziemy musieli liczyć się ze zwiększonymi parametrami konwekcyjnymi. Wolno przemieszczające się komórki burzowe będą generowały silne opady deszczu powodujące zalania, a nawet podtopienia. Lokalnie będą mogły pojawiać się zjawiska microburst z bardzo silnymi porywami wiatru i opadami gradu.

Jak zwykle w takich sytuacjach na naszej stronie będziemy przedstawiali warunki i ostrzeżenia związane z upałami oraz burzami. Zapraszamy do obserwacji naszego profilu na facebooku.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

1,464,135 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.17426 sekund | Średnio: 0.17426 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.05MB/2MB