Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

W najbliższych dniach upalnie a noce tropikalne

W najbliższych dniach upalnie a noce tropikalne

W najbliższych dniach upalnie a noce tropikalne

Przed nami kolejny w tym roku wzrost temperatur. Za sprawą silnych układów niskiego ciśnienia znad południowo wschodniej oraz zachodniej części Europy do naszego regionu z południa, a następnie ze wschodu napływać będzie gorąca masa powietrza.

Wszystko wskazuje na to, że na przełomie lipca i sierpnia temperatura powietrza w najcieplejszych momentach dnia wzrastać będzie do 30-34 stopni. Praktycznie w całym regionie zrobi się upalnie. Temperatura minimalna spadać będzie do 20-22 stopni, a więc czekają nas tropikalne noce.Pierwsze upały pojawią się już dzisiaj. Na południowym zachodzie temperatura może przekroczyć 30 st.C. W kolejnych dniach obszar z takimi temperaturami będzie się powiększał. Niestety takie temperatury mogą przynieść również złe strony. Z dnia na dzień będą poprawiały się warunki burzowe. Praktycznie od piątku będziemy musieli liczyć się ze zwiększonymi parametrami konwekcyjnymi. Wolno przemieszczające się komórki burzowe będą generowały silne opady deszczu powodujące zalania, a nawet podtopienia. Lokalnie będą mogły pojawiać się zjawiska microburst z bardzo silnymi porywami wiatru i opadami gradu.

Jak zwykle w takich sytuacjach na naszej stronie będziemy przedstawiali warunki i ostrzeżenia związane z upałami oraz burzami. Zapraszamy do obserwacji naszego profilu na facebooku.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,419 unique visits
| Memory used: 10.12MB/2MB