Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Najpierw ocieplenie potem gwałtowne ochłodzenie i opady deszczu. Przed nami pogodowy miszmasz

Najpierw ocieplenie potem gwałtowne ochłodzenie i opady deszczu. Przed nami pogodowy miszmasz

Najpierw ocieplenie potem gwałtowne ochłodzenie i opady deszczu. Przed nami pogodowy miszmasz

Nie bez powodu tytuł tego artykułu nazwany został „pogodowy miszmasz”. W najbliższych dniach czeka nas wzrost temperatur do 28 lokalnie 29 stopni i gwałtowny spadek do 15-17 stopni. Do tego należy spodziewać się silniejszych opadów deszczu, porywistego wiatru i co najważniejsze gwałtownych burz.

Na północy kontynentu powstaje właśnie układ niskiego ciśnienia o imieniu Bigi. W najbliższych dniach to właśnie on przyniesie załamanie pogody. W środę, kiedy to centrum układu znajdzie się w okolicach Finlandii, a nasz kraj znajdzie się w zasięgu układu wysokiego ciśnienia. Z południa zacznie napływać cieplejsza masa powietrza. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 24-27 stopni. W czwartek (pierwszy dzień lata) układ wysokiego ciśnienia zacznie zanikać, a z północy na południe zanurkuje wtórny układ niskiego ciśnienia. To właśnie on spowoduje załamanie pogody. W pierwszej części dnia temperatura jeszcze wysoka od 26 do 28 lokalnie 29 stopni. W południe z północnego zachodu na południowy wschód przemieszczał się będzie chłodny front atmosferyczny. Na froncie pojawią się opady deszczu z możliwymi gwałtownymi burzami. Po przejściu frontu temperatura w szybkim tempie spadnie. W piątek niestety chłodno z opadami deszczu i silniejszym wiatrem. Ponowny wzrost temperatury pojawi się na początku nowego tygodnia.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,449 unique visits
| Memory used: 10.12MB/4MB