Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Burza Ważne od 2019-05-20 godz: 08:00 do 2019-05-21 godz: 08:00 Czytaj więcej

OCIEPLENIE I POGODNA AURA W SOBOTĘ. BARDZO CIEPŁO, DUSZNO I DYNAMICZNIE W NIEDZIELĘ.

OCIEPLENIE I POGODNA AURA W SOBOTĘ. BARDZO CIEPŁO, DUSZNO I DYNAMICZNIE W NIEDZIELĘ.

OCIEPLENIE I POGODNA AURA W SOBOTĘ. BARDZO CIEPŁO, DUSZNO I DYNAMICZNIE W NIEDZIELĘ.

Przed nami wzrost temperatury na wysokości 850 hPa(1. 5 km nad gruntem) jak i przy powierzchni ziemi. Ocieplenie w szczególności odczujemy w niedzielę przed nadejściem zokludowanego frontu atmosferycznego. Dzięki silnej operacji słonecznej  termometry mogą wskazać maksymalnie od ok.22-24 st.C nad samym morzem do 26-27 st.C na południu województwa. Wartości temperatur dla wybrzeża mogą być trochę zaniżone, ponieważ do godzin popołudniowych bryza nie wystąpi. Wiatr zacznie zmieniać kierunek na północno-zachodni wraz z nadejściem zokludowanego frontu atmosferycznego.

SOBOTA


Będzie stabilnie, pogodnie i bardzo ciepło. Najwięcej słońca pojawi się w strefie nadmorskiej. W centralnej i południowej części regionu odnotujemy nieco więcej chmur kłębiastych. reprezentujących „chmury dobrej pogody”. Temperatura maksymalna osiągnie od 20 st.C nad samym morzem, przez 22-24 st.C w centrum do 25-26 st.C na południu regionu.

Niedziela

Niedziela oznaczać ma dynamikę w pogodzie. Przed strefą frontową będzie duszno i bardzo ciepło. Za strefa frontową dojdzie do gwałtownych spadków temperatur powietrza. Z zachodu na wschód regionu przemieszczać się mają komórki burzowe( prawdopodobnie przybierające postać liniową). Burze mogą generować silne opady deszczu, porywisty, gwałtowny wiatr oraz lokalne opady gradu. Wydane zostaną stosowne ostrzeżenia !


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

1,238,640 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.12274 sekund | Średnio: 0.12274 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.11MB/6MB