Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

OCIEPLENIE I POGODNA AURA W SOBOTĘ. BARDZO CIEPŁO, DUSZNO I DYNAMICZNIE W NIEDZIELĘ.

OCIEPLENIE I POGODNA AURA W SOBOTĘ. BARDZO CIEPŁO, DUSZNO I DYNAMICZNIE W NIEDZIELĘ.

OCIEPLENIE I POGODNA AURA W SOBOTĘ. BARDZO CIEPŁO, DUSZNO I DYNAMICZNIE W NIEDZIELĘ.

Przed nami wzrost temperatury na wysokości 850 hPa(1. 5 km nad gruntem) jak i przy powierzchni ziemi. Ocieplenie w szczególności odczujemy w niedzielę przed nadejściem zokludowanego frontu atmosferycznego. Dzięki silnej operacji słonecznej  termometry mogą wskazać maksymalnie od ok.22-24 st.C nad samym morzem do 26-27 st.C na południu województwa. Wartości temperatur dla wybrzeża mogą być trochę zaniżone, ponieważ do godzin popołudniowych bryza nie wystąpi. Wiatr zacznie zmieniać kierunek na północno-zachodni wraz z nadejściem zokludowanego frontu atmosferycznego.

SOBOTA


Będzie stabilnie, pogodnie i bardzo ciepło. Najwięcej słońca pojawi się w strefie nadmorskiej. W centralnej i południowej części regionu odnotujemy nieco więcej chmur kłębiastych. reprezentujących „chmury dobrej pogody”. Temperatura maksymalna osiągnie od 20 st.C nad samym morzem, przez 22-24 st.C w centrum do 25-26 st.C na południu regionu.

Niedziela

Niedziela oznaczać ma dynamikę w pogodzie. Przed strefą frontową będzie duszno i bardzo ciepło. Za strefa frontową dojdzie do gwałtownych spadków temperatur powietrza. Z zachodu na wschód regionu przemieszczać się mają komórki burzowe( prawdopodobnie przybierające postać liniową). Burze mogą generować silne opady deszczu, porywisty, gwałtowny wiatr oraz lokalne opady gradu. Wydane zostaną stosowne ostrzeżenia !


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

840,239 unique visits
| Memory used: 9.79MB/8MB