Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

NADCHODZI KULMINACJA WYSOKICH TEMPERATUR. W CZWARTEK MOŻLIWY ROZWÓJ ZJAWISK BURZOWYCH

NADCHODZI KULMINACJA WYSOKICH TEMPERATUR. W CZWARTEK MOŻLIWY ROZWÓJ ZJAWISK BURZOWYCH

NADCHODZI KULMINACJA WYSOKICH TEMPERATUR. W CZWARTEK MOŻLIWY ROZWÓJ ZJAWISK BURZOWYCH

W środę i czwartek na wysokości 850 hPa( 1.5 km nad poziomem gruntu) temperatura wynosić ma ok. 10-12 st.C. W tym samym czasie maksymalnie na wysokości 2 m możemy zanotować nawet 26-28 st.C.

ŚRODA

W całym regionie spodziewamy się pogodnej aury, przeważnie z bezchmurnym niebem. Minimalnie zanotujemy 11-13 st.C, maksymalnie 25-28 st.C. Jedynie nad samym morzem z powodu bryzy termometry mogą wskazywać niższe wartości od podanych. Wiatr słaby i umiarkowany ze wschodu i północnego-wschodu.

CZWARTEK

Nadchodzi dynamika w pogodzie. Nad morzem odpuści bryza, bo przy ziemi wiać ma z południowego-wschodu. Od samego rana temperatura będzie bardzo szybko rosnąć. Maksymalnie zanotujemy przeważnie 26-28 st.C. Popołudniu w środowisku ciepłych i wilgotnych mas powietrza dojdzie do rozwoju konwekcji termicznej nad lądem. Powstaną burze o charakterze quasi-stacjonarnym i pulsacyjnym. Głównym zagrożeniem mogą być, więc ulewne, nawalne opady deszczu. Rozwój komórek opadowych może nastąpić w całym województwie. Największe prawdopodobieństwo występuje, jednak w zachodniej części regionu. Na naszej stronie zostaną wydane stosowne ostrzeżenia.
Zapowiada się gorący, duszny i dynamiczny dzień.

Od piątku zrobi się chłodniej. Za strefą frontową napłynie chłodniejsza, rześka masa powietrza polarno-morskiego.Temperatura maksymalna osiągnie 12-17 st.C w zależności od regionu.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,545 unique visits
| Memory used: 10.1MB/12MB