Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Majówka 2018 prognoza pogody na najbliższe 7 dni.

Majówka 2018 prognoza pogody na najbliższe 7 dni.

Majówka 2018 prognoza pogody na najbliższe 7 dni.

Przed nami kolejna majówka. Jaka będzie pogoda – czy będzie słonecznie i ciepło? To pytanie zadaje sobie każdy. Pokrótce postaramy się na te pytania odpowiedzieć.

29.04.2018 Końcówka kwietnia zapowiada się słonecznie i bardzo ciepło. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 19 stopni na północy do 24 lokalnie 25 st. C. na południowym zachodzie. Będzie pogodnie i bez opadów.

Nocą z niedzieli na poniedziałek wzrośnie zachmurzenie na południu i południowym wschodzie możliwe będą słabe opady deszczu. Możliwe, że w tym regionie zagrzmi.

30.04.2018 Ten dzień nie będzie już tak pogodny jak poprzedni. Nadal będzie ciepło, ale w ciągu dnia mogą pojawić się opady deszczu. W centrum oraz na północy możliwe będą burze, które lokalnie mogą być groźne i niebezpieczne. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia zbliżona będzie do niedzielnej.

01.05.2018 We wtorek czeka nas pogorszenie pogody. Niestety będzie chłodniej i pojawią się przelotne opady deszczu. Temperatura w ciągu dnia nigdzie nie przekroczy 20 stopni.02.05.2018 Ten dzień niestety nie przyniesie większych zmian. Jak na maj nadal będzie chłodno 13-19 stopni. Ponownie pojawią się opady deszczu. Lokalnie może zagrzmieć.

03.05.2018 W czwartek należy spodziewać się znacznego ocieplenia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 25/26 stopni. Takie wartości mogą pojawić się na południu i południowym wschodzie województwa. Niestety tego dnia mogą pojawić się bardzo niebezpieczne burze z ulewnym deszczem, gradem i silnym wiatrem. Burze możliwe będą praktycznie na terenie całego województwa.04-05.05.2018 Te dni również nie należały będą do spokojnych. Nadal będzie gorąco, ale mogą pojawić się kolejne niebezpieczne burze. Będzie jeszcze cieplej. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od 18 stopni w okolicach Świnoujścia do 25 lokalnie 26 na południu i południowym wschodzie.

06.05.2018 Ostatni dzień długiego weekendu spokojniejszy. Nadal będzie ciepło ale burz w tym dniu nie przewidujemy. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 25 stopni na zachodzie. Nieco chłodniej będzie na północy oraz na wschodzie.

Prognozowane warunki mogą ulec zmianą, o czym będziemy informowali Państwa na bieżąco. Każdego dnia w godzinach wieczornych pojawiać się będzie prognoza pogody na kolejny dzień, a w przypadku wystąpienia zagrożenie ze strony burz wydawane będą ostrzeżenia.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,438 unique visits
| Memory used: 10.11MB/6MB