Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Po pięknej środzie czeka nas jeszcze piękniejszy czwartek.

Po pięknej środzie czeka nas jeszcze piękniejszy czwartek.

Po pięknej środzie czeka nas jeszcze piękniejszy czwartek.

Dzisiaj najcieplejszym regionem w województwie były południowo zachodnie i częściowo zachodnie powiaty. Tam w ciągu dnia temperatura wzrosła do 22 - 23 stopni. Po przeciwnej stronie w okolicach Darłowa było zaledwie 14 – 15 stopni.

W czwartek czeka nas kontynuacja pięknej bezchmurnej aury. Będzie jeszcze cieplej. Na południu i południowym zachodzie temperatura może przekroczyć 24 stopnie. Wiatr zmieni swój kierunek z zachodniego na północny, ale będzie słaby.


News Gallery
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

953,410 unique visits
| Memory used: 10.11MB/2MB