Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

Po pięknej środzie czeka nas jeszcze piękniejszy czwartek.

Po pięknej środzie czeka nas jeszcze piękniejszy czwartek.

Po pięknej środzie czeka nas jeszcze piękniejszy czwartek.

Dzisiaj najcieplejszym regionem w województwie były południowo zachodnie i częściowo zachodnie powiaty. Tam w ciągu dnia temperatura wzrosła do 22 - 23 stopni. Po przeciwnej stronie w okolicach Darłowa było zaledwie 14 – 15 stopni.

W czwartek czeka nas kontynuacja pięknej bezchmurnej aury. Będzie jeszcze cieplej. Na południu i południowym zachodzie temperatura może przekroczyć 24 stopnie. Wiatr zmieni swój kierunek z zachodniego na północny, ale będzie słaby.


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

795,618 unique visits
| Memory used: 9.78MB/2MB