Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Mgła Ważne od 2018-10-16 godz: 23:00 do 2018-10-17 godz: 08:00 Czytaj więcej
II STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla powiatów zachodnich i północno zachodnich ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 100 metrów.
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany częściowo zachodniej i centralnej części województwa ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.
Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

Idą silne opady deszczu.

Idą silne opady deszczu.

Idą silne opady deszczu.

Cieszmy się w miarę pogodnym poniedziałkiem bo we wtorek czeka nas kolejne załamanie w pogodzie. Popada i to solidnie. Takie atrakcje zapewni nam gwałtowny układ niskiego ciśnienia, który przywędruje do nas z południa Europy.

Układy z tej części kontynentu mają to do siebie, że są bardzo mocno uwodnione. Tak będzie niestety i tym razem. Na południu w centrum miejscami na zachodzie oraz na wschodzie suma opadów deszczu w ciągu 24 godzin może wzrosnąć aż do 60 - 70 l/m2. To zdecydowanie za dużo jak na letni okres.
Dla uspokojenia dodam tylko, że są to prognozy. Z tak dynamiczną zmianą w pogodzie a zwłaszcza z takimi układami z południa bardzo ciężko jest przewidzieć co może się stać. Wystarczy, że centrum układu przemieści się o kilkadziesiąt kilometrów na wschód a te najsilniejsze opady nas ominą.
W kolejnych godzinach bacznie będziemy przyglądać się prognozą a jeśli będzie taka konieczność to oczywiście wystawimy stosowne ostrzeżenie.


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

743,623 unique visits
| Memory used: 9.59MB/6MB