Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Chłodny front atmosferyczny, zbieżność wiatru niebezpieczne warunki termodynamiczne. Nadchodzą silne burze z gradem i silnym wiatrem.

Chłodny front atmosferyczny, zbieżność wiatru niebezpieczne warunki termodynamiczne. Nadchodzą silne burze z gradem i silnym wiatrem.

Chłodny front atmosferyczny, zbieżność wiatru niebezpieczne warunki termodynamiczne. Nadchodzą silne burze z gradem i silnym wiatrem.

Od kilku dni nasi eksperci bacznie przyglądają się prognozom na nadchodzące dni. Już praktycznie wszystko zostało przesądzone po upałach z jakimi zmagamy się w ostatnich dniach we wtorek przyjdą bardzo silne i niebezpieczne burze.

Obecnie warunki prognozowane przez model GFS na dzień 30 maja są bardzo niebezpieczne wręcz alarmujące. Bardzo wysokie wartości termodynamiczne (CAPE do 2500 j/kg) połączone ze zbieżnością wiatru w dolnej warstwie troposfery skutkować będzie burzami, które mogą generować niebezpieczne zjawiska w postaci dużego gradu, nawalnych opadów deszczu oraz silnymi porywami wiatru. Nie wykluczone też mogą być trąby powietrzne.

Do omawianego okresu pozostało jeszcze kilkanaście aktualizacji. Możliwe, że warunki zmienią się na lepsze lub gorsze. O wszystkich niebezpieczeństwach poinformujemy Państwa w prognozie konwekcyjnej w poniedziałek w godzinach wieczornych.
Źródło grafiki: meteomodel.pl


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

840,134 unique visits
| Memory used: 9.82MB/2MB