Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Mgła Ważne od 2018-10-16 godz: 23:00 do 2018-10-17 godz: 08:00 Czytaj więcej
II STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla powiatów zachodnich i północno zachodnich ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 100 metrów.
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany częściowo zachodniej i centralnej części województwa ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.
Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

Pod koniec tygodnia możliwe marznące opady.

Pod koniec tygodnia możliwe marznące opady.

Pod koniec tygodnia możliwe marznące opady.

W czwartek oraz w piątek możliwe będą marznące opady deszczu. To wszystko za sprawą zbliżającego się z północy chłodnego frontu atmosferycznego. Sprowadzi on do nas opady deszczu. Temperatura na poziomie

925 hPa wyniesie ok zera a na poziomie 2m spadnie do -2 st. C. Takie połączenie spowoduje, że opady deszczu będą zamarzać na powierzchni, tworząc niebezpieczną gołoledź przysłowiową szklankę.
Do omawianego terminu jest jeszcze kilka aktualizacji modeli numerycznych, ale już teraz radzimy przygotować się na taką ewentualność. Na drogach i chodnikach będzie bardzo ślisko i niebezpiecznie.


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

743,557 unique visits
| Memory used: 9.57MB/2MB