Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

We wtorek 26.03.2019 w pierwszej części dnia na północy należy spodziewać się silniejszego wiatru. Chwilami może osiągać prędkość do 75 km/h.
Ostrzeżenie! Wiatr Ważne od 2019-03-26 godz: 06:00 do 2019-03-26 godz: 18:00 Czytaj więcej

Pod koniec tygodnia możliwe marznące opady.

Pod koniec tygodnia możliwe marznące opady.

Pod koniec tygodnia możliwe marznące opady.

W czwartek oraz w piątek możliwe będą marznące opady deszczu. To wszystko za sprawą zbliżającego się z północy chłodnego frontu atmosferycznego. Sprowadzi on do nas opady deszczu. Temperatura na poziomie

925 hPa wyniesie ok zera a na poziomie 2m spadnie do -2 st. C. Takie połączenie spowoduje, że opady deszczu będą zamarzać na powierzchni, tworząc niebezpieczną gołoledź przysłowiową szklankę.
Do omawianego terminu jest jeszcze kilka aktualizacji modeli numerycznych, ale już teraz radzimy przygotować się na taką ewentualność. Na drogach i chodnikach będzie bardzo ślisko i niebezpiecznie.


Galeria wpisów

0 komentarz

Zostaw komentarz

G
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

1,045,115 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.12220 sekund | Średnio: 0.1222 (0) sekund | Zapytań: 56 | Użyta pamięć: 7.08MB/2MB