Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności

Powoli można mówić o Orkanie.

Powoli można mówić o Orkanie.

Powoli można mówić o Orkanie.

Od ostatnich prognoza minęło kilka aktualizacji. Z każdą kolejną prognozy są coraz gorsze. Dla całej zachodniej, północnej oraz częściowo centralnej Europy na czas Świąteczny prognozowany jest bardzo silny wiatr, związany z gwałtownym układem niskiego ciśnienia.

W Niemczech, Danii oraz Skandynawii wiatr w porywach może osiągać a lokalnie przekraczać nawet 140 km/h. W naszym regionie wiatr może dochodzić do 120 km/h nad morzem oraz do 90-100 km/h wgłębi lądu.

Bez wątpienia, jeśli prognozy nie ulegną zmianie, to układ przyjmie miano Orkanu, czyli porywy wiatru przekraczające 120 km/h. Warto jeszcze zauważyć, że ciśnienie w centrum układu nocą z 25 na 26 grudnia spadnie do 956 hPa. W naszym regionie największa różnica ciśnienia pomiędzy północno wschodnimi krańcami a południowo zachodnimi wyniesie aż 18 hPa.

Do omawianego okresu jest jeszcze kilkadziesiąt aktualizacji i obecnie nie ma co siać paniki.


News Gallery

0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

840,209 unique visits
| Memory used: 9.79MB/12MB