Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Mgła Ważne od 2018-10-16 godz: 23:00 do 2018-10-17 godz: 08:00 Czytaj więcej
II STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla powiatów zachodnich i północno zachodnich ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 100 metrów.
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany częściowo zachodniej i centralnej części województwa ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.
Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

Za kilka dni ponownie znajdziemy się pod wpływem ciepłych mas powietrza.

Za kilka dni ponownie znajdziemy się pod wpływem ciepłych mas powietrza.

Już za kilkanaście godzin znajdziemy się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia którego centrum znajdzie się nad Alpami. To dzięki niemu do regionu zacznie napływać cieplejsze powietrze z południa Europy. W najbliższy czwartek jeszcze nie da o sobie znać ale już w piątek i w sobotę...

Już za kilkanaście godzin znajdziemy się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia którego centrum znajdzie się nad Alpami. To dzięki niemu do regionu zacznie napływać cieplejsze powietrze z południa Europy. W najbliższy czwartek jeszcze nie da o sobie znać ale już w piątek i w sobotę spodziewamy się powrotu upalnych dni.

Temperatura powietrza w cieniu w ten pierwszy dzień może wynieść już ponad 30 stopni głównie w centrum i na południu województwa. W sobotę zrobi już się upalnie w całym regionie, najcieplej jednak ma być na południu w centrum miejscami na zachodzie i wschodzie tak termometry wskażą nawet do 34/35 stopni nad samym morzem nieco mniej do 31/32 kresek. W sobotę wieczorem zbliży się do nas układ niskiego ciśnienia, ponownie w wielu miejscach zagrzmi i popada deszcz.

temp

Niedziela po przejściu frontu atmosferycznego z nieco niższą temperaturą ale i tak ciepło do 26/27 stopni, a na krańcach południowo wschodnich nawet do 29/30.


0 comments

Leave a Comment

Guest
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

743,563 unique visits
| Memory used: 9.57MB/2MB