Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Dane z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Info: Poniższy formularz umożliwia przeglądanie historycznych warunków pogodowych dla danej miejscowości z województwa. Można znaleźć tu bardzo dużo pogodowych danych pochodzących z INSTYTUTU METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ. Najstarsze dane pochodzą z 1960 roku, ale nie dla wszystkich miejscowości. Jeśli w formularzu nie ma Państwa miejscowości to znaczy, że w tym miejscu nie ma i prawdopodobnie nigdy nie było stacji synoptycznej. W takim przypadku należy wybrać najbliższą możliwą miejscowość.

Serwis pogoda-zachodniopomorskie.pl nie udostępnia danych stanowiących dowody w sprawach sądowych i ubezpieczeniowych.

Dane synoptyczne

Wybierz miasto

Wybierz dzień

Wybierz miesiąc

Wybierz rok

Limit

Wybierz rodzaj

ok

# Miejscowość T.max T.min T.min.G Ś.Temp Opady R.O WPŚ UG C.T.M C.T.B Data
The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

O nas

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

1,353,676 unikalnych wizyt
Czas generowania: 0.17146 sekund | Średnio: 0.17146 (0) sekund | Zapytań: 50 | Użyta pamięć: 6.05MB/6MB